زندگی برتر اکسین | ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل

پرستار سالمند, مقالات

نکاتی آسان برای پرستار سالمند باید رعایت نماید تا سلامتی سالمند تضمین شود

راه های آسانی وجود دارد که می تواند فشارهایی که یک پرستار سالمند احساس می کند را کم کند، خط پایان این موضوع بسیار ساده است: پیدا کردن زمان و خدماتی که می تواند زندگی پرستار سالمند و خود سالمند شما را آسان تر کند.همانطور که شما برای مراقبت از سالمندتان (کسانی که با شما در یک خانه زندگی می کنند) هرچیزی را که در توان دارید  فراهم می کنید. پس بهتر است این نکات را در مورد پرستار سالمند بدانید:

پرستار باید برای زمستانی ایمن برنامه ریزی کند.

این زمانی است که نگرانی های پرستار سالمند به دلیل رسیدن فصل زمستان افزایش می یابد. به عنوان پرستار سالمند، نکات زیر توجه کنید:

  • پیشگیری از زمین خوردن. پرستار سالمند باید فرش های پراکنده و نرده ها را در تمام ورودی های خانه حذف کند.
  • پرستار سالمند باید اطمینان حاصل کند که سالمندان در هنگام راه رفتن در خارج از منزل کفش مناسب و یا چکمه مناسب داشته باشند.
  • برداشتن برف از راهرو، پیاده رو و صندوق پستی که خارج از خانه قرار دارد فراموش نشود.
  • پرستار سالمند باید ستی گرمایش خانه را کنترل و دمای مناسبی را برای اتاق ها در نظر داشته باشد.
  • اگر سالمندان هنوز رانندگی می کنند, بررسی کنید که آیا ماشین آنها برای حفاظت از زمستان تنظیم شده است. (مانند تعویض روغن، لاستیک، باتری، پتو، آب، عضویت در AAA).
مطالعه کنید
پرستار کودک گچ گرفتگی اعضای بدن کودک ، رفع مشکلات احتمالی

پرستار سالمند باید از رفاه احساسی سالمند اطمینان داشته باشد.

افسردگی با تمام شدن تعطیلات بسیار شایع می شود، زیرا خانواده به خانه باز می گردند. شما می توانید به عنوان پرستار سالمند با نکات زیر به والدین خود کمک کنید:

*پرستار سالمند باید از انجام برخی از ورزش ها (راه رفتن در یک بازار، محله، تمرینات در یک محیط ورزشی) توسط سالمند، اطمینان حاصل کند.

*پرستار سالمند باید میزان ویتامین B-12 (اگر کم باشد، می تواند حافظه را تحت تأثیر قرار دهد),ویتامین D,سطح ترویئد را کنترل کند.

*برنامه ریزی برای رویدادهای هفتگی (فیلم , شام , بازدید از دوستان)

پرستار برای گذاشتن قرار ملاقات پزشکان برنامه ریزی مناسبی داشته باشد

اگر سالمند عزیزتان به کمکی نیاز دارد که شما به عنوان یک پرستار سالمند باید از عهده آن بر نمی آیید، می توانید با یک خواهر یا برادر، دوست، همسر یا همسایه خود برنامه ریزی کنید تا آنها را به مطب پزشک بفرستید. در برخی از جوامع خدمات حمل و نقل برای سالمندان وجود دارد که شما می توانید با این آژانس ها هماهنگ کنید. برگرفته شده از وبسایت زندگی برتر اکسین

پرستار سالمند در زمان هایی که به کمک نیاز دارد، درخواست کمک کند.

یک پرستار نمی تواند همه کار ها را خودش و به تنهایی انجام دهد  همانطور که.می دانید، منابع زیادی برای حمایت از نیازهای مربوط به پرستار سالمند در وب سایت ها، کتاب ها و گروه ها وجود دارد.

(امتیاز دهید)

مشاوره رایگان با کارشناسان

کارشناسان زندگی برتر اکسین آماده پاسخگویی به شما هستند