نکاتی آسان برای تضمین سلامتی سالمند

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

راه های آسانی وجود دارد که می تواند فشارهایی که یک پرستار سالمند احساس می کند را کم کند، خط پایان این موضوع بسیار ساده است: پیدا کردن زمان و خدماتی که می تواند زندگی پرستار سالمند و خود سالمند شما را آسان تر کند.همانطور که شما برای مراقبت از سالمندتان (کسانی که با شما در یک خانه زندگی می کنند) هرچیزی را که در توان دارید فراهم می کنید. پس بهتر است این نکات را در مورد پرستار سالمند بدانید:

پرستار باید برای زمستانی ایمن برنامه ریزی کند

این زمانی است که نگرانی های پرستار سالمند به دلیل رسیدن فصل زمستان افزایش می یابد. به عنوان پرستار سالمند، نکات زیر توجه کنید:

  • پیشگیری از زمین خوردن. پرستار سالمند باید فرش های پراکنده و نرده ها را در تمام ورودی های خانه حذف کند.
  • پرستار سالمند باید اطمینان حاصل کند که سالمندان در هنگام راه رفتن در خارج از منزل کفش مناسب و یا چکمه مناسب داشته باشند.
  • برداشتن برف از راهرو، پیاده رو و صندوق پستی که خارج از خانه قرار دارد فراموش نشود.
  • پرستار سالمند باید ستی گرمایش خانه را کنترل و دمای مناسبی را برای اتاق ها در نظر داشته باشد.
  • اگر سالمندان هنوز رانندگی می کنند, بررسی کنید که آیا ماشین آنها برای حفاظت از زمستان تنظیم شده است. (مانند تعویض روغن، لاستیک، باتری، پتو، آب، عضویت در AAA).

پیشنهاد مقاله : ویژگی های پرستار سالمند خوب

پرستار سالمند باید از رفاه احساسی سالمند اطمینان داشته باشد

افسردگی با تمام شدن تعطیلات بسیار شایع می شود، زیرا خانواده به خانه باز می گردند. شما می توانید به عنوان پرستار سالمند با نکات زیر به والدین خود کمک کنید:

*پرستار سالمند باید از انجام برخی از ورزش ها (راه رفتن در یک بازار، محله، تمرینات در یک محیط ورزشی) توسط سالمند، اطمینان حاصل کند.

*پرستار سالمند باید میزان ویتامین B-12 (اگر کم باشد، می تواند حافظه را تحت تأثیر قرار دهد),ویتامین D,سطح ترویئد را کنترل کند.

*برنامه ریزی برای رویدادهای هفتگی (فیلم , شام , بازدید از دوستان)

برای قرار ملاقات پزشکان برنامه ریزی مناسبی داشته باشد

اگر سالمند عزیزتان به کمکی نیاز دارد که شما به عنوان یک پرستار سالمند باید از عهده آن بر نمی آیید، می توانید با یک خواهر یا برادر، دوست، همسر یا همسایه خود برنامه ریزی کنید تا آنها را به مطب پزشک بفرستید. در برخی از جوامع خدمات حمل و نقل برای سالمندان وجود دارد که شما می توانید با این آژانس ها هماهنگ کنید.

پرستار سالمند در زمان هایی که به کمک نیاز دارد، درخواست کمک کند.

یک پرستار نمی تواند همه کار ها را خودش و به تنهایی انجام دهد  همانطور که.می دانید، منابع زیادی برای حمایت از نیازهای مربوط به پرستار سالمند در وب سایت ها، کتاب ها و گروه ها وجود دارد.

موسسه پرستاری زندگی برتر

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سایر مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.