زندگی برتر | ارائه خدمات پرستاری در منزل

استخدام

هدف اصلی از ایجاد صفحه استخدام زندگی برتر استخدام پرسنل ستادی و برون سازمانی می باشد به نحوی که افرادی که در دوره های زمانی مشخص در وبسایت ثبت نام می نمایند پس از پایان هر هفته رزومه ارسالی آنها بررسی خواهد شد و پاسخ مجموعه به صورت تلفنی به آنها داده می شود ، قطعا رزومه ای که شما برای ما ارسال می نمائید بررسی می شود و پاسخ مثب و یا منفی ( صرفا در زمان حال ) برای شما ارسال می شود و افرادی که فعلا مورد پذیرش واقع نشده اند در لیست بایگانی رزومه های مرکز قرار گرفته و در دوره های 1 ماهه مجددا مورد بررسی بخش منابع انسانی ما قرار خواهد گرفت .

جهت ارسال رزومه خود کافی است مشخصات خود را مطابق با فرم زیر وارد نمائید و سپس با فشردن دکمه ارسال رزومه خودتان را برای ما ارسال کنید.

رشته های مورد نیاز استخدام

در ارتباط با رشته های مورد نیاز مرکز پرستاری زندگی برتر می توانیم به این نکته اشاره کنیم که تمامی رشته های پیرا پزشکی ، روانشناسی ، رشته های مدیریتی ، مهندسی صنایع ، مهندسی پزشکی در سال 1398 مورد پذیرش مرکز می باشد .

همچنین در ارتباط با مراقبین و نگهداران نیز تمامی افرادی که جویای کار نگهداری ، مراقبت و پرستاری از کودکان ، سالمندان و بیماران هستند نیز می توانند رزومه خود را برای ما ارسال کنند و یا با شماره تلفن 41094094 تماس حاصل فرمایند تا پس بررسی شرایط و فراگیری آموزش های لازم به عنوان نیروی مراقبت و نگهداری در بانک اطلاعاتی ما ذخیره شوند.

دوره های آموزشی برگزار شده در زندگی برتر به صورت ممتد و هر روز برگذار می شود و پرستاران ، بهیاران و کمک بهیاران عزیز می توانند جهت همکاری با ما به صورت شبانه روزی ، روزانه ، مقطعی و با توجه به شرایط محیطی محل زندگی خود خدمتی را از مرکز دریافت نمایند.

فرم استخدام

مشاوره رایگان با کارشناسان

کارشناسان مرکز پرستاری زندگی برتر آماده پاسخگویی به شما هستند