استخدام پرستار در شرکت پرستاری زندگی برتر

هدف اصلی از استخدام پرستار زندگی برتر اکسین، استخدام پرسنل ستادی و برون سازمانی است؛ به نحوی که افرادی که در دوره‌های زمانی مشخص در وبسایت ثبت نام می نمایند، پس از پایان هر هفته رزومه استخدام پرستاری ارسالی آنها بررسی خواهد شد و پاسخ مجموعه به‌صورت تلفنی به آنها داده می‌شود. قطعا رزومه‌ای که شما برای ما ارسال می‌نمائید بررسی می‌شود و پاسخ مثبت و یا منفی (صرفا در زمان حال) برای شما ارسال می‌شود و افرادی که فعلا مورد پذیرش واقع نشده‌اند، در لیست بایگانی رزومه‌های قرار گرفته و در دوره‍های 1 ماهه مجددا مورد بررسی بخش منابع انسانی ما قرار خواهد گرفت.
جهت ارسال رزومه خود کافی است مشخصات خود را مطابق با فرم زیر وارد نمائید و سپس با فشردن دکمه ارسال رزومه خودتان را برای ما ارسال کنید.
لازم به ذکر است که شرکت پرستاری زندگی برتر با مجوزهای قانونی از سازمان‌های مربوطه، حاضر است قبل از استخدام آموزش‌های مربوطه را به دانشجویان و کارجویان عزیز ارائه دهد و پس از آن با مجوز رسمی و گواهی معتبر این عزیزان می‌توانند در این شرکت یا سایر شرکت‌های پرستاری و مراقبتی مشغول به‌کار شوند.

فرآیند جذب در زندگی برتر اکسین
گام اول

تکمیل فرم استخدام

گام دوم

تطابق با فرهنگ سازمانی و شرایط کیفی

گام سوم

تطابق دانش تخصصی

گام چهارم

توافق های مالی

گام پنجم

صحت سوابق شغلی

گام ششم

شروع همکاری

قصد همکاری با ما را دارید؟ با تکمیل فرم شروع کنید
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
Click or drag a file to this area to upload.
ezgif.com gif maker 7

استخدام پرستار سالمند

با توجه به افزایش روزافزون تعداد سالمندان در جامعه و نیاز به خدمات پیرامون این افراد در جامعه، نیاز به پرستار سالمند و مراقب سالمند نیز به همین میزان افزایش می‌یابد. به همین ترتیب جهت رعایت اصولی نکات آموزشی و قانونی این امر، می‌توان از طریق شرکت‌های معتبر پرستاری و مراقبتی این کار را انجام داد.

شرکت پرستاری زندگی برتر با استخدام پرستار کودک و پرستار سالمند در چهارچوب‌های قانونی و اصولی با رعایت حقوق هر دو طرف، یعنی پرستار و مشتری (بیمار، سالمند و یا کودک) سعی در ارائه بهترین خدمات با اعزام پرستار مد نظر شما  دارد.

ezgif.com gif maker 9

استخدام پرستار کودک

همچنین در زمینه استخدام پرستار کودک نیز به همین ترتیب، در چهارچوب‌های قانونی و حقوقی مربوطه، پروسه عقد قرارداد با پرستار انجام می‌پذیرد و طبق آموزش‌های مربوطه پرستار و بیمار به همدیگر معرفی شده و سایر روال قانونی طی می‌شود. به این صورت به بهترین نحو این‌کار صورت گرفته و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می‌شود. همچین اعتماد و اطمینان طرفین افزایش پیدا می‎کند.
همانطور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین مولفه‌های پدر مادرها جهت استخدام پرستار در منزل، اعتماد و اطمینان به شخص پرستار یا شرکت پرستاری می‌باشد. علاوه‌بر آن‌که پرستار باید آموزش‌های لازم را دیده باشد و همچنین مجوز های مربوطه را کسب نموده باشد. این مهم از طریق شرکت پرستاری زندگی برتر امکان‌پذیر می‌باشد.

ezgif.com gif maker 8

استخدام پرستار بیمار

یکی از اساسی‌ترین دغدغه خانواده‌ها مراقبت و نگهداری از عزیزان بیمار است. مشغله کاری افراد خانواده ممکن است اجازه ندهد تا بتوان به‌ صورت شبانه‌روزی و به‌ درستی از فرد بیمار، مراقبت و نگهداری نمود. پرستار بیمار در منزل می‌تواند بهترین گزینه برای خانواده‌ها باشد، تا هم به‌خوبی از بیمار خود نگهداری کنند و هم بتوانند با آرامش خاطر به سایر کارهای خود بپردازند.

موسسه پرستاری زندگی برتر، با استخدام پرستار بیمار باتجربه و آموزش تخصصی به آنها و البته نظارت و رسیدگی دائم به پرستاران خود، توانسته تا حد زیادی از دغدغه خانواده‌ها بکاهد.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین خدمات زندگی برتر اکسین

سوالات متداول

تمامی افرادی که جویای کار نگهداری، مراقبت و پرستاری از بیماران، سالمندان و کودکان هستند می‌توانند رزومه خود را برای ما ارسال کنند و یا با شماره تلفن 41094 تماس حاصل فرمایند تا پس از بررسی شرایط و فراگیری آموزش‌های لازم به عنوان نیروی مراقبت و نگهداری در بانک اطلاعاتی ما ذخیره شوند.

دوره‌های آموزشی برگزار شده در زندگی برتر اکسین به صورت ممتد و هر روز برگزار می‌گردد. 

مهم‌ترین مولفه‌های پدر مادرها جهت استخدام پرستار کودک، اعتماد و اطمینان به شخص پرستار یا شرکت پرستاری می‌باشد. علاوه بر آن که پرستار باید آموزش‌های لازم را دیده باشد و همچنین مجوز های مربوطه را کسب نموده باشد. این مهم از طریق شرکت پرستاری زندگی برتر امکان‌پذیر می‌باشد.

مدارک لازم جهت استخدام پرستاری در زندگی برتر شناسنامه و کارت ملی است اما برای اطلاعات بیشتر و تکمیل دیگر موارد با شماره 41094 تماس بگیرید.

برای استخدام در موسسه پرستاری زندگی برتر، می‌توانید ابتدا از طریق ارسال رزومه تمایل خود را برای استخدام پرستاری ثبت نمایید. در صورت تایید با شرکت در مصاحبه و ارائه مدرک و گذراندن مراحل استخدامی، در شرکت زندگی برتر استخدام شوید.

تجربه کاری در حوزه پرستاری و مراقبت از بیماران بسیار حیاتی است. اما در شرکت پرستاری زندگی برتر، اجازه ورود کارآموزان و افراد علاقمند به این حوزه وجود دارد. چرا که این شرکت آموزش‌های لازم جهت این افراد را نیز ارائه می‌کند.

با توجه به نوع قراردادها و خدمات پرستاری ارائه شده توسط این مرکز، امکان کار به‌صورت ساعتی، روزانه، نیمه‌وقت و شبانه‌روزی در این شرکت وجود دارد.

بله، موسسه پرستاری زندگی برتر برای پرستاران خود آموزش‌های پیشرفته و به‌روزی را فراهم می‌کند.

guest
29 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.