زندگی برتر اکسین | ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل

استخدام پرستار

استخدام پرستار  در شرکت پرستاری زندگی برتر

هدف اصلی از ایجاد صفحه استخدام زندگی برتر اکسین، استخدام پرسنل ستادی و برون سازمانی است؛ به نحوی که افرادی که در دوره های زمانی مشخص در وبسایت ثبت نام می نمایند، پس از پایان هر هفته رزومه ارسالی آنها بررسی خواهد شد و پاسخ مجموعه به صورت تلفنی به آنها داده می شود.  قطعا رزومه ای که شما برای ما ارسال می نمائید بررسی می شود و پاسخ مثبت و یا منفی ( صرفا در زمان حال ) برای شما ارسال می شود و افرادی که فعلا مورد پذیرش واقع نشده اند، در لیست بایگانی رزومه های قرار گرفته و در دوره های 1 ماهه مجددا مورد بررسی بخش منابع انسانی ما قرار خواهد گرفت. جهت ارسال رزومه خود کافی است مشخصات خود را مطابق با فرم زیر وارد نمائید و سپس با فشردن دکمه ارسال رزومه خودتان را برای ما ارسال کنید.
لازم به ذکر است که شرکت پرستاری زندگی برتر با مجوزهای قانونی از سازمان های مربوطه، حاضر است قبل از استخدام آموزش های مربوطه را به دانشجویان و کارجویان عزیز ارائه دهد و پس از آن با مجوز رسمی و گواهی معتبر این عزیزان می توانند در این شرکت یا سایر شرکت های پرستاری و مراقبتی مشغول به کار شوند.

استخدام پرستار

استخدام پرستار سالمند

با توجه به افزایش روز افزون تعداد سالمندان در جامعه و نیاز به خدمات پیرامون این افراد در جامعه، نیاز به پرستار سالمند و مراقب سالمند نیز به همین میزان افزایش می یابد.به همین ترتیب جهت رعایت اصولی نکات آموزشی و قانونی این امر، میتوان از طریق شرکت های معتبر پرستاری و مراقبتی این کار را انجام داد.

شرکت پرستاری زندگی برتر با استخدام پرستار کودک و پرستار سالمند در چهارچوب های قانونی و اصولی با رعایت حقوق هر دو طرف، یعنی پرستار و مشتری ( بیمار، سالمند و یا کودک) سعی در ارائه بهترین خدمات دارد.

 

استخدام پرستار کودک

همچنین در زمینه استخدام پرستار کودک نیز به همین ترتیب، در چهارچوب های قانونی و حقوقی مربوطه، پروسه عقد قرارداد با پرستار انجام می پذیرد و طبق آموزش های مربوطه پرستار و بیمار به همدیگر معرفی شده و سایر روال قانونی طی می شود. به این صورت به بهترین نحو این کار صورت گرفته و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری میشود.همچین اعتماد و اطمینان طرفین افزایش پیدا میکند.
همانطور که میدانید یکی از مهم ترین مولفه های پدر مادر ها جهت استخدام پرستار کودک، اعتماد و اطمینان به شخص پرستار یا شرکت پرستاری می باشد. علاوه بر آن که پرستار باید آموزش های لازم را دیده باشد و همچنین مجوز های مربوطه را کسب نموده باشد. این مهم از طریق شرکت پرستاری زندگی برتر امکان پذیر می باشد.

همچنین شرکت پرستاری زندگی برتر اکسین با توجه به دیتا های موجود در بانک اطلاعاتی خود طی سالها تجربه در این زمینه، میتواند منبعی قابل اتکا جهت کارجویان عزیز باشد جهت اشتغال و کار در این زمینه با مشتری های سابق و کنونی این شرکت

استخدام پرستار سالمند

رشته های مورد نیاز استخدام

تمامی افرادی که جویای کار نگهداری ، مراقبت  از کودکان ، سالمندان و بیماران هستند می توانند رزومه خود را برای ما ارسال کنند و یا با شماره تلفن 41094094 تماس حاصل فرمایند تا پس بررسی شرایط و فراگیری آموزش های لازم به عنوان نیروی مراقبت و نگهداری در بانک اطلاعاتی ما ذخیره شوند.

دوره های آموزشی برگزار شده در زندگی برتر اکسین به صورت ممتد و هر روز برگذار می شود .

مشاوره رایگان با کارشناسان

کارشناسان زندگی برتر اکسین آماده پاسخگویی به شما هستند