استخدام پرستار در شرکت پرستاری زندگی برتر

هدف اصلی از ایجاد صفحه استخدام پرستار زندگی برتر اکسین، استخدام پرسنل ستادی و برون سازمانی است؛ به نحوی که افرادی که در دوره‌های زمانی مشخص در وبسایت ثبت نام می نمایند، پس از پایان هر هفته رزومه استخدام پرستاری ارسالی آنها بررسی خواهد شد و پاسخ مجموعه به‌صورت تلفنی به آنها داده می‌شود. قطعا رزومه‌ای که شما برای ما ارسال می‌نمائید بررسی می‌شود و پاسخ مثبت و یا منفی (صرفا در زمان حال) برای شما ارسال می‌شود و افرادی که فعلا مورد پذیرش واقع نشده‌اند، در لیست بایگانی رزومه‌های قرار گرفته و در دوره‍های 1 ماهه مجددا مورد بررسی بخش منابع انسانی ما قرار خواهد گرفت. جهت ارسال رزومه خود کافی است مشخصات خود را مطابق با فرم زیر وارد نمائید و سپس با فشردن دکمه ارسال رزومه خودتان را برای ما ارسال کنید. لازم به ذکر است که شرکت پرستاری زندگی برتر با مجوزهای قانونی از سازمان‌های مربوطه، حاضر است قبل از استخدام آموزش‌های مربوطه را به دانشجویان و کارجویان عزیز ارائه دهد و پس از آن با مجوز رسمی و گواهی معتبر این عزیزان می‌توانند در این شرکت یا سایر شرکت‌های پرستاری و مراقبتی مشغول به‌کار شوند.

استخدام پرستار سالمند، در موسسه زندگی برتر

استخدام پرستار سالمند

با توجه به افزایش روزافزون تعداد سالمندان در جامعه و نیاز به خدمات پیرامون این افراد در جامعه، نیاز به پرستار سالمند و مراقب سالمند نیز به همین میزان افزایش می‌یابد. به همین ترتیب جهت رعایت اصولی نکات آموزشی و قانونی این امر، می‌توان از طریق شرکت‌های معتبر پرستاری و مراقبتی این کار را انجام داد.

شرکت پرستاری زندگی برتر با استخدام پرستار کودک و پرستار سالمند در چهارچوب‌های قانونی و اصولی با رعایت حقوق هر دو طرف، یعنی پرستار و مشتری (بیمار، سالمند و یا کودک) سعی در ارائه بهترین خدمات با اعزام پرستار مد نظر شما  دارد.

استخدام پرستار کودک برای نگهداری از اطفال در منزل

استخدام پرستار کودک

همچنین در زمینه استخدام پرستار کودک نیز به همین ترتیب، در چهارچوب‌های قانونی و حقوقی مربوطه، پروسه عقد قرارداد با پرستار انجام می‌پذیرد و طبق آموزش‌های مربوطه پرستار و بیمار به همدیگر معرفی شده و سایر روال قانونی طی می‌شود. به این صورت به بهترین نحو این‌کار صورت گرفته و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می‌شود. همچین اعتماد و اطمینان طرفین افزایش پیدا می‎کند.
همانطور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین مولفه‌های پدر مادرها جهت استخدام پرستار در منزل، اعتماد و اطمینان به شخص پرستار یا شرکت پرستاری می‌باشد. علاوه‌بر آن‌که پرستار باید آموزش‌های لازم را دیده باشد و همچنین مجوز های مربوطه را کسب نموده باشد. این مهم از طریق شرکت پرستاری زندگی برتر امکان‌پذیر می‌باشد.

استخدام پرستار بیمار جهت مراقبت از بیماران در خانه

استخدام پرستار بیمار

یکی از اساسی‌ترین دغدغه خانواده‌ها مراقبت و نگهداری ازعزیزان بیمار است. مشغله کاری افراد خانواده ممکن است اجازه ندهد تا بتوان به‌صورت شبانه‌روزی و به‌درستی از فرد بیمار مراقبت و نگهداری نمود. پرستار بیمار در منزل می‌تواند بهترین گزینه برای خانواده‌ها باشد، تا هم به‌خوبی از بیمار خود نگهداری کنند و هم بتوانند با آرامش خاطر به سایر کارهای خود بپردازند.

موسسه پرستاری زندگی برتر، با استخدام پرستار بیمار باتجربه و آموزش تخصصی به آنها و البته نظارت و رسیدگی دائم به پرستاران خود، توانسته تا حد زیادی از دغدغه خانواده‌ها بکاهد.

شرکت پرستاری زندگی برتر اکسین با توجه به دیتاهای موجود در بانک اطلاعاتی خود طی سالها تجربه در این زمینه، می‌تواند منبعی قابل اتکا جهت کارجویان عزیز جهت اشتغال و کار در این زمینه با مشتری‌های سابق و کنونی این شرکت باشد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین خدمات زندگی برتر اکسین
سوالات متداول

تمامی افرادی که جویای کار نگهداری، مراقبت و پرستاری از بیماران، سالمندان و کودکان هستند می‌توانند رزومه خود را برای ما ارسال کنند و یا با شماره تلفن 41094 تماس حاصل فرمایند تا پس از بررسی شرایط و فراگیری آموزش‌های لازم به عنوان نیروی مراقبت و نگهداری در بانک اطلاعاتی ما ذخیره شوند.

دوره‌های آموزشی برگزار شده در زندگی برتر اکسین به صورت ممتد و هر روز برگزار می‌گردد. 

مهم‌ترین مولفه‌های پدر مادرها جهت استخدام پرستار کودک، اعتماد و اطمینان به شخص پرستار یا شرکت پرستاری می‌باشد. علاوه بر آن که پرستار باید آموزش‌های لازم را دیده باشد و همچنین مجوز های مربوطه را کسب نموده باشد. این مهم از طریق شرکت پرستاری زندگی برتر امکان‌پذیر می‌باشد.

مدارک لازم جهت استخدام پرستاری در زندگی برتر شناسنامه و کارت ملی است اما برای اطلاعات بیشتر و تکمیل دیگر موارد با شماره 41094 تماس بگیرید.

برای استخدام در موسسه پرستاری زندگی برتر، می‌توانید ابتدا از طریق ارسال رزومه تمایل خود را برای استخدام پرستاری ثبت نمایید. در صورت تایید با شرکت در مصاحبه و ارائه مدرک و گذراندن مراحل استخدامی، در شرکت زندگی برتر استخدام شوید.

تجربه کاری در حوزه پرستاری و مراقبت از بیماران بسیار حیاتی است. اما در شرکت پرستاری زندگی برتر، اجازه ورود کارآموزان و افراد علاقمند به این حوزه وجود دارد. چرا که این شرکت آموزش‌های لازم جهت این افراد را نیز ارائه می‌کند.

با توجه به نوع قراردادها و خدمات پرستاری ارائه شده توسط این مرکز، امکان کار به‌صورت ساعتی، روزانه، نیمه‌وقت و شبانه‌روزی در این شرکت وجود دارد.

بله، موسسه پرستاری زندگی برتر برای پرستاران خود آموزش‌های پیشرفته و به‌روزی را فراهم می‌کند.

29 دیدگاه
پرنیا

میشه آنلاین هم مراحل استخدام رو انجام داد؟

parisa

سلام
مراحل حضوری برای احراز هویت الزامیست

عیسی

از اصفهان هم پرستار استخدام می‌کنید؟

parisa

سلام با رعایت شرایط بله

شروین

برای درخواست استخدام باید حضوری بیایم؟

parisa

سلام
تماس به صورت غیر حضوری با کارشناسان امکان پذیر است

ساحل

سلام میخوام برای استخدام اقدام کنم

parisa

سلام میتونید به لینک زیر مراجعه کنید
https://zendegiebartar.com/employment/

مهران

دوره‌های آموزشی برگزار شده در زندگی برتر اکسین چند روز یباره؟

maryam

سلام مهران عزیز
دوره‌ها متفاوت است برای کسب اطلاعات دقیق با شماره 02141094 تماس بگیرید.

لیدا

آموزش‌های پیشرفته فقط برگزار میکنید؟

maryam

سلام لیدا عزیز
برای استخدام یکسری آموزش ها برگزار می‌شود از ابتدایی ترین چیزها تا پیشرفته.

مریم

مدارک مورد نیاز برای استخدام پرستار کودک چه چیز هایی است؟

maryam

سلام مریم عزیز وقتت بخیر
اگر به این شغل علاقه دارید باید از حداقل مدرک دیپلم و تا حداکثر مدرک کارشناسی برخوردار باشید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اسما کاظمی

آیا پرستار از شهر های دیگر جز تهران هم استخدام می کند؟

maryam

سلام خانم کاظمی وقتتون بخیر
مجموعه زندگی برتر فقط در تمامی مناطق تهران و کرج فعالیت دارد.

اشکانی

حقوق پرستاران ماهیانه پرداخت می شود؟

maryam

سلام وقت بخیر
بله اما بستگی به قرارداد و نحوه توافق آن‌ها نیز دارد.

صادق مهدوی

سلام. آیا پرستاران بیمه هم می‌شوند؟

parisa

سلام
بیمه پرستاران وجود دارد ولی الزام نیست

مریم

سلام چه مدارکی برای استخدام لازم هست؟

maryam

مریم عزیز سلام
شما می‌توانید با شماره‌ی 02141094 تماس بگیرید و پس از بازگویی شرایط خود کارشناسان ما نسبت به شرایط شما را اعزام و استخدام می‌نمایند.

فاطمه

هدف اصلی از ایجاد صفحه استخدام پرستار چیست؟

سروش عباسی

سلام خسته نباشید برای استخدام پرستار سالمند به چه مدرک تحصیلی نیاز هست؟

maryam

سلام سروش عزیز
وقتت بخیر
برای داشتن اطلاعات دقیق تر در استخدام پرستاری این صفحه را مطالعه فرمائید.
https://zendegiebartar.com/employment/

شبنم

سلام روز بخیر برای استخدام پرستار کودک در مرکز زندگی برتر داشتن سوابق کاری ضرورت داره؟

maryam

سلام شبنم عزیز
بله قطعا رزومه ای که قوی تر باشد پرستار ماهرتری برای مجموعه خواهد بود.

نیما کریمی

سلام وقت بخیر امکان استخدام پرستار سالمند آقا هم در موسسه زندگی برتر هست؟

maryam

سلام حناب کریمی عزیز
بله البته
مجموعه زندگی برتر از پرستاران ماهر آقای زیادی برخوردار است، کافیست با شماره 02141094 تماس بگیرید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

تماس 02141094