استخدام پرستار شبانه روزی سالمند

استخدام پرستار سالمند در منزل

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

از دغدغه‌های افراد، استخدام پرستار شبانه روزی سالمند است و هنگامی که فردی پس از درمان یا بهبودی پس از بیماری جدی، جراحی یا آسیب، بیمارستان را ترک می کند، مرحله بعدی معمولاً نگهداری اصولی و دقیق است. سالمندان با توجه به مشکلاتی که دارند نیاز به نگهداری خاصی خواهند داشت. حتی اگر دچار بیماری های سخت نباشند.
مراقبت های بهداشتی در منزل، با حضور پرستار ماهر می تواند مزایای بسیاری داشته باشد. در این مقاله از وب سایت زندگی برتر اکسین ما به بررسی شرایط استخدام پرستار شبانه روزی سالمند خواهیم پرداخت؛ همچنین شما می‌توانید جهت آشنایی با وظایف پرستار سالمند در منزل با همراه باشید.

مزایای استخدام پرستار شبانه روزی سالمند

ماندن یکی از عزیزان در بیمارستان می تواند برای همه استرس زا باشد، به همین دلیل است که بسیاری از مراکز درمانی خدمات پرستاری در خانه را ارائه می دهند. بسیاری از افراد در آسایش خانه خود بهبود می یابند. مزایای خدمات مراقبت در منزل راه حل مقرون به صرفه ای است که در زمان نیز صرفه جویی می کند. از این رو با استخدام پرستار سالمند تمام وقت می توان از مزایای بسیاری که این مسئله دارد، استفاده های بسیاری کرد. به همین دلیل در ادامه ما به بررسی مزایای استخدام پرستار شبانه روزی سالمند می پردازیم:

  • کاهش خطر بستری
  • مراقبت‌های پزشکی شبانه‌روزی در منزل
  • ارتباطات اجتماعی سالمندان
  • حضر در محیط آشنای منزل شخصی

هر کدام از این موارد به بهبود شرایط مراقبت از سالمندان در منزل کمک خواهد کرد؛ در کل، استخدام پرستار شبانه روزی برای مراقبت از سالمندان می‌تواند بهبودی مهم در کیفیت زندگی آن‌ها و راحتی خانواده‌هایشان به همراه داشته باشد. این تصمیم می‌تواند به مراقبت بهتر و موثرتری از سالمندان کمک کند و از دسترسی به خدمات پزشکی و نیازهای روزمره آن‌ها مراقبت شود.

کاهش خطر بستری در بیمارستان برای سالمندان

هنگامی که سالمندان به دلیل بیماری یا آسیب در بیمارستان بستری می شوند، احتمال بستری شدن مجدد در بیمارستان همیشه یک نگرانی است. هدف مراقبت پرستاری ماهر، اجتناب از بستری شدن مجدد با بازیابی سطحی از استقلال از طریق توانبخشی یا ماندن در پرستاری ماهر برای مدت طولانی با آسایش در خانه، به جای بیمارستان است. یکی از مزایای استاندارد مراقبت های پرستاری ماهر، نظارت مداوم پزشکی برای جلوگیری از فشار خون بالا و سایر خطرات سلامتی است که اغلب پس از بستری شدن در بیمارستان رخ می دهد. حضور پرستار بیمار شبانه روزی می تواند کمک بسیار خوبی در این زمینه باشد.

مراقبت‌های تخصصی پزشکی 24 ساعته در منزل

ز میان تمام مزایای پرستاری ماهر، درمان تخصصی شاید تاثیرگذارترین باشد. بسیاری از پرستاران با اطلاع از موارد مختلفی مانند کاردرمانی یا گفتار درمانی می توانند در این زمینه بسیار کمک کننده عمل کنند. برخی نیز با اطلاع از فیزیوتراپی می توانند به سلامت فرد سالمند کمک بسیاری کنند. فیزیوتراپی معمولاً شامل تمرینات قدرتی برای بهبود تحرک و کمک به پیشگیری از سقوط، و همچنین مدیریت درد برای کسانی است که از درد مزمن رنج می برند.

کاردرمانی برای درمان عللی استفاده می‌شود که سالمندان را از انجام فعالیت‌های روزانه باز می‌دارد و به آنها کمک می‌کند تا سطحی از استقلال را به دست آورند یا حفظ کنند. گفتار درمانی بر درمان مشکلات ارتباطی و اختلالات گفتاری ناشی از آسیب یا بیماری مانند سکته مغزی یا آسیب مغزی تمرکز دارد.

افزایش مشارکت اجتماعی

استخدام پرستار در بخش های مختلفی کمک کننده است. تغییرات ناگهانی در سلامتی، می تواند برای سالمندان طاقت فرسا باشد، به خصوص پس از یک بیماری ناتوان کننده یا آسیب زا، و انزوا می تواند آن را حتی بدتر کند. افزایش مشارکت اجتماعی، یکی از ارزشمندترین مزایای مراقبت پرستاری ماهر است که اغلب نادیده گرفته می شود.

استخدام پرستار شبانه روزی سالمند در منزل، مشارکت اجتماعی سالمندان را تقویت می‌کند.

در بسیاری از جوامع، با مراقبت های پرستاری ماهر، درست مانند زندگی مستقل و زندگی کمکی، ساکنان می توانند در برنامه های اجتماعی جذاب و نشاط بخشی که برای سطح تحرک آن‌ها طراحی شده است، شرکت کنند. نشان داده شده است که چنین برنامه‌ریزی به طور قابل‌توجهی به پیشرفت سلامت جسمانی و سلامت روانی سالمند کمک می کند. از این رو انواع خدمات پرستاری می‌تواند مزایای روانی و جسمی بیش از آن چه تصور می شوند داشته باشد.

آشنا بودن با محیط

نگه داشتن فرد در محیط بیمارستان برای مدت طولانی، می تواند تأثیر منفی بر سلامت روان او داشته باشد. بیمارستان‌ها معمولاً بیمار را به دلیل محیط اطراف خود، تحت فشار و استرس قرار می دهند. مراجعه مداوم به پزشکان، پرستاران و بیماران نیز می تواند منجر به منفی بافی شود. خصوصا اگر سالمند همیشه فرد فعالی در زندگی خود بوده است. از این رو بیمار را به دلیل محیط اطراف خود تحت فشار و استرس قرار دهند. مراجعه مداوم به پزشکان، پرستاران و بیماران نیز می تواند منجر به منفی بافی شود.

استخدام پرستار شبانه روزی سالمند

ارائه مراقبت های حرفه ای در خانه به شخصی سازی و شرایط بهتر سالمند کمک بسیار زیادی می کند. با توجه به تخصصی که پرستاران دارند می توانند برای هر بیمار رفتاری منحصر به فرد را ارائه دهند. همین مسئله خود باعث می شود تا اصول نگهداری از سالمندان بهتر پیش برود. از این رو اگر نیاز به استخدام پرستار دارید می تواند گزینه های شبانه روزی را انتخاب کنید. چرا که در کنار حمایت از فعالیت های زندگی روزمره می تواند به شما در تمامی زمان خدمات درمانی و مراقبتی را ارائه نماید.

استخدام پرستار شبانه روزی سالمند نه تنها به کمک و مراقبت از سالمندان نیاز دارد، بلکه به عشق و احترامی که برای آنها قائل است نیز نیاز دارد. یک پرستار سالمند با تمرکز بر راحتی و سلامتی سالمندان، آرامش و آسایش را به آن‌ها هدیه می‌دهد.

سخن آخر

در این مقاله، از وب سایت موسسه پرستاری زندگی برتر اکسین، ما به بررسی مزایای استخدام پرستار شبانه روزی سالمند و شرایط مربوط به آن پرداختیم. حضور این مراقب ها در منزل باعث بهبود شرایط روانی و جسمی سالمند خواهد شد. جهت دریافت مشاوره رایگان برای استخدام پرستار سالمنند 24 ساعته در منزل، با مشاورین ما در موسسه خدمات پرستاری زندگی برتر تماس حاصل فرمایید.

موسسه پرستاری زندگی برتر

درخواست پرستار

0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان