چرا استخدام پرستار سالمند خانگی بهترین گزینه مراقبتی است؟

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا پرستاران در منزل بهترین گزینه برای مراقبت از سالمندان هستند؟ مسائل تحرک و چالش های فیزیکی که بسیاری از سالمندان با آن روبرو هستند، باعث می شود که رفتن به یک مرکز پرستاری ماهر مانند یک وضعیت زندگی عملی تر به نظر برسد. در عوض، بسیاری از سالمندان تصمیم می‌گیرند که در محل زندگی خود پیر شوند و تا زمانی که ممکن است در خانه‌های خود بمانند. پرستاران خانگی این امر را امکان پذیر و بهترین گزینه برای تعداد زیادی از بیماران مسن می کنند. در ادامه این نوشته از وب سایت زندگی برتر می خواهیم بدانیم چرا استخدام پرستار سالمند خانگی بهترین گزینه مراقبتی است؟

آزادی و خودمختاری

شاید قانع‌کننده‌ترین مزیت پرستاران خانگی آزادی ماندن در خانه خود، بدون نیاز به رفتن به مرکز پرستاری و همچنان دریافت مراقبت‌های پزشکی باشد. بسیاری از سالمندان در خانه خود به تنهایی زندگی می کنند. در مورد سالمندان، نگرانی انزوا و خطرات مربوط به سلامتی است. خدمات پرستار در منزل، حد وسط کاملی را ارائه می‌کند و به سالمندان اجازه می‌دهد تا به طور مستقل زندگی کنند و در عین حال نیازهای پزشکی خود را بدون ترک خانه برآورده کنند. همین جاست که مشخص می شود چرا استخدام پرستار سالمند خانگی بهترین گزینه مراقبتی است؟

پشتیبانی اضافی با حضور پرستار سالمند

هر کسی می تواند هر از گاهی از یک پشتیبانی اضافی استفاده کند. پرستاران خانگی ممکن است تنها منبعی باشند که یک سالمند برای زندگی مستقل به آن نیاز دارد. این جفت چشم اضافی که به دنبال سالمند است، ممکن است برای خانواده و عزیزان نیز آرامش زیادی داشته باشد. یکی از کارهای زیادی که پرستاران خانگی انجام می دهند این است که مراقب داروها باشند و اطمینان حاصل کنند که بیمار آنها را طبق دستور مصرف می کند. پرستار همچنین ممکن است بتواند مشکلات احتمالی مانند خطر مصرف بیش از حد یا افزایش وابستگی را شناسایی کند.

پرستار سالمند در منزل برای شناسایی خطرات و خطرات سلامتی که می تواند باعث تصادف و آسیب بعدی شود، آموزش دیده اند. به عنوان مثال، پرستار ممکن است بتواند پیشنهاداتی را در مورد پیشگیری از خطر سقوط در محیط خانه ارائه دهد و سالمند را از آسیب ناتوان کننده ای که ممکن است هرگز بهبود نیابد، نجات دهد.

پشتیبانی اضافی با حضور پرستار سالمند

استخدام پرستار سالمند خانگی بهترین گزینه مراقبتی برای توجه پزشکی

برخی از خانواده ها فکر می کنند که امکانات پرستاری ماهر تنها گزینه برای آن دسته از بیمارانی است که نیاز به نظارت یا مراقبت شبانه روزی دارند. اما همیشه این طور نیست. پرستاری در منزل برای مراقبت 24 ساعته در دسترس است. از طرف دیگر، پرستاران خانگی می توانند راه حل مناسبی برای سالمندانی باشند که فقط به کمک یا نظارت گاه به گاه نیاز دارند. در طول مدت بازدید، کارکنان پرستاری در منزل به سالمندان مراقبت های انفرادی ارائه می دهند. این در حالی است که هر پرستار در خانه سالمندان برای چند سالمند در نظر گرفته می شود. پس می توان گفت شرایط نگهداری سالمند با استخدام پرستار در خانه بسیار بهتر است.

افزایش میزان اجتماعی شدن سالمند

یکی از دلایلی که می توان گفت چرا استخدام پرستار سالمند خانگی بهترین گزینه مراقبتی است اجتماعی شدن می باشد. با افزایش سن، تأثیر تنهایی بر سلامت روان می تواند شدید باشد. بیش از یک سوم بزرگسالان احساس تنهایی می کنند و حدود یک چهارم سالمندان بالای 65 سال از نظر اجتماعی از دیگران جدا شده اند. این نگران کننده است زیرا اجتماعی شدن و تماس انسانی برای سلامتی و رفاه کلی ضروری است.

بنابراین، چرا این تغییر چشمگیر در تعاملات اجتماعی در میان افراد مسن تر دیده می شود؟ اغلب اوقات به دلیل مواردی مانند کم شنوایی یا یک بیماری مزمن پزشکی است که مانع تعامل با افراد دیگر می شود. پرستار سالمند یکی از گزینه های تماس اجتماعی است که می تواند کیفیت زندگی سالمندان را بهبود بخشد.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت موسسه پرستاری زندگی برتر ما به این سوال پاسخ دادیم که چرا استخدام پرستار سالمند خانگی بهترین گزینه مراقبتی است؟ ملاقات منظم یک متخصص مراقبت های بهداشتی  و حضور دائمی پرستار می تواند تأثیرات مثبتی بر سلامت روان نیز داشته باشد و آرامش بیشتری را برای خانواده و دوستان به ارمغان بیاورد که ممکن است در مورد سلامتی سالمند نگران باشند. آیا کسی را می شناسید که بتواند از خدمات پرستاری در منزل بهره مند شود؟ این مزایا را در نظر بگیرید و تعیین کنید که آیا ارائه خدمات مراقبت در منزل برای شما یا عزیزتان منطقی است یا خیر.

موسسه پرستاری زندگی برتر

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سایر مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.