کار از خانه در حین مراقبت از یک سالمند

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

کار از خانه در حین مراقبت از یک سالمند که در این نوشته از وب سایت زندگی برتر بررسی می شود، چالش های خاص خود را برای افراد خواهد داشت که البته با استخدام پرستار سالمند شرایط بهتر خواهد شد.

بسیاری افراد در سال های اخیر خصوصا در طول همه گیری کرونا، از کار در محیط اداری به کار در خانه تغییر مکان دادند. در حالی که محدودیت های COVID-19 کاهش یافته است، برخی از افراد به طور نامحدود در خانه به کار خود ادامه می دهند.

ترتیب کار از راه دور به بسیاری از افراد با عزیزان مسن این امکان را داده است که بیشتر درگیر مراقبت از سالمندان در خانه شوند.

با این حال، برخی ممکن است ایجاد تعادل بین مسئولیت‌های شغلی و نیازهای مدیریت نیازهای مراقبت طولانی‌مدت یک عزیز را دشوار بدانند.

چالش های کار از خانه در حین مراقبت از یک سالمند

هنگام کار از خانه، ممکن است لازم باشد به ایمیل‌ها پاسخ دهید، در تماس‌های کنفرانس ویدیویی شرکت کنید، گزارش بنویسید و کارهای دیگری را که در دفتر انجام می‌دهید به سرو سامان برسانید.

با این حال، هنگامی که نیاز به استراحت های مکرر برای برآورده کردن درخواست های یک فرد مسن که با شما یا در نزدیکی شما زندگی می کند، می تواند مشکل باشد.

هنگامی که مسئولیت‌های خانوادگی و خانگی را در نظر می‌گیرید، مانند رفتن به مدرسه، قرار ملاقات با پزشک، تهیه غذا، خرید، نظافت و لباس‌شویی، مسئولیت‌ها افزایش می‌یابد  و می‌تواند طاقت‌فرسا باشد.

استخدام پرستار در منزل برای مدیریت بهتر

چه عزیزان سالمند شما با شما زندگی کنند یا نه، یک مراقب شخصی در خانه می تواند وظایف مراقبت از سالمندان را در ساعات کاری شما در خانه انجام دهد.

با توجه به چالش های بسیار ی که کار از خانه در حین مراقبت از یک سالمند  دارد، در ادامه این بخش مزایای استخدام پرستار در منزل حرفه ای سالمند را برای شما بیان می کنیم.

کاهش وقفه کاری

وقفه های مکرر می تواند تمرکز شما را از بین ببرد، بهره وری شما را کاهش دهد و توانایی شما را برای میزبانی یک کنفرانس یا صحبت با تلفن محدود کند.

با استخدام پرستار سالمند، می توانید شرایط را بهبود بخشید. پرستار سالمند، می‌تواند نیازهای عزیز شما را پیش‌بینی کند و برآورده کند تا بتوانید تمام توجه خود را به تجارت اختصاص دهید.

همراهی بیشتر و خستگی کمتر

کار از خانه در حین مراقبت از یک سالمند  خستگی های خاص خود را دارد. یک مراقب حرفه ای در خانه به فرد مورد علاقه شما کسی را می دهد تا با او ارتباط برقرار کند تا احساس تنهایی و کسالت را کاهش دهد.

بعلاوه، به شما این امکان را می دهد که کار خود را تکمیل کنید و در زمان مناسب تری با والدین مسن یا فرد مسن تحت حمایت خود در ارتباط باشید.

افزایش ایمنی

اگر سالمند شما مشکلات شناختی، سلامتی یا حرکتی دارد، ممکن است برای حفظ ایمنی خود نیاز به توجه مداوم داشته باشد. اگر شرایط کاری شما سخت باشد ممکن است مواردی مانند مصرف داروهای مهم را فراموش کنید.

اگر فرد مسن از واکر استفاده می کند و نیاز به استفاده از سرویس بهداشتی دارد در حالی که شما در حال کنفرانس هستید، ممکن است سعی کند خودش بلند شود و ممکن است سقوطی ناتوان کننده را تجربه کند.

یک مراقب حرفه ای مورد اعتماد می تواند در کنار عزیز شما باشد تا خطر فراموشی وعده های غذایی یا داروها را کاهش دهد یا از حوادث و حوادث ناگوار جلوگیری کند.

زمان مراقبت از خود

کار از خانه در حین مراقبت از یک سالمند می تواند سختی های بسیاری را به همراه داشته باشد. در حدی که شما خود را به فراموشی سپرده باشید. در واقع مراقبت از سالمندان حین کار در خانه بسیار سخت است.

حتی اگر در طول روز کاری خود کمک دارید، مهم است که روی خودتان تمرکز کنید. استخدام پرستار سالمند به شما این کمک را می کند تا کارهای شخصی انجام دهید یا آخر هفته ای تفریحانه تر را تجربه کنید.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت زندگی برتر ما به بررسی نکاتی در زمینه کار از خانه در حین مراقبت از یک سالمند پرداختیم.

 

موسسه پرستاری زندگی برتر

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سایر مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.