زندگی با مراقبت یا Live in Care چیست؟

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

زندگی با مراقب، به این معنی است که یک مراقب در خانه عزیز شما زندگی می کند. در این نوشته از وب سایت زندگی برتر با دیدگاهی بر پرستاری در منزل می توانید بفهمید که چگونه حضور مراقب در خانه می تواند برای سالمندان مفید باشد. در این راستا ما به این سوال پاسخ می دهیم که زندگی با مراقبت یا Live in Care چیست؟

زندگی در مراقبت به چه معناست؟

زندگی در مراقبت به معنای داشتن یک مراقب کاملا آموزش دیده است که با شما در خانه شما زندگی کند. مراقب زندگی شما در رفع نیازهای خاص شما از شما حمایت می کند تا در خانه راحت و مستقل باشید. مراقبین و همراهان به عنوان پرستار می توانند در موارد زیر کمک کنند:

 • مراقبت های شخصی و مراقبت های پزشکی تخصصی
 • نیازهای غذایی و تغذیه ای
 • همراهی و پشتیبانی
 • خانه داری و سایر کارهای روزمره خانگی

زندگی با مراقبت یا Live in Care به این معنی است که یک مراقب شبانه روز در خانه عزیز شما زندگی می کند و همیشه در دسترس است. انواع مختلفی از مراقبت وجود دارد، از جمله:

 • نگهداری و مراقبت زمان دار
 • مراقبت شبانه روزی
 • پرستار ساعتی
 • استخدام پرستار همراه
 • مراقبت های بعد از عمل
 • مراقبت های ویژه تکسینی و آرامش دهنده
 • استخدام پرستار بیمار خاص مانند معلولان

زندگی با مراقبت یا Live in Care عموما بخش زیادی از این موارد را ارائه می کند.

نگهداری یا زندگی با مراقبت در منزل شامل چه مواردی است؟

زندگی با مراقبت شامل مراقبت تمام وقت است اما بدون اینکه مراقب در خانه شما زندگی کند. در رابطه با اینکه آیا زندگی در این شیوه با استخدام مراقبین ایده خوبی است یا خیر، این به ترجیحات و مکان شما بستگی دارد.

گاهی اوقات مردم حریم خصوصی خود را ترجیح می دهند و زندگی در مناطق با تراکم جمعیت بالاتر به این معنی است که مراقبت از خانه ممکن است مناسب تر باشد. در عین حال کیفیت مراقبت، و همچنین محیط و در دسترس بودن امکاناتی که به رفاه عمومی کمک می کند، مهم است.

نگهداری یا زندگی با مراقبت در منزل شامل چه مواردی است؟

زمان یک فرد در روند زندگی با مراقبت یا Live in Care به عنوان پرستار، به طور خاص بر روی عزیز شما و نیازهای او متمرکز است. علاوه بر این، فرد مورد علاقه شما می تواند در خانه خود، در نزدیکی دوستان و خانواده بماند و اگر حیوان خانگی محبوبی داشته باشد، مجبور نیست از آن جدا شود.

فعالیت های اجتماعی نیازی به تغییر ندارند، و یک مراقب به طور معمول حمل و نقل را فراهم می کند و عزیز شما را در قرار ملاقات ها همراهی می کند.

این در حالی است که در خانه های سالمندان مراقبان مختلف زیادی به کار گرفته می شوند که می تواند منجر به ناهماهنگی در مراقبت شود. علاوه بر این، اگر فرد مورد علاقه شما به زوال عقل مبتلا باشد، جابجایی زیاد کارکنان می تواند باعث سردرگمی و ناراحتی شود.

چهره دوستانه پرستار

یک پرستار، یک چهره دوستانه ثابت در هر روز خواهد بود، به این معنی که یک پیوند قوی می تواند بین آنها و عزیز شما ایجاد شود. اگر فرد مورد علاقه شما برای مراقبت از خود، مانند شستن و استفاده از توالت نیاز به کمک دارد، از دست دادن وقار می تواند یک مشکل واقعی باشد. با استخدام و حضور یک پرستار مراقب ، می توان یک رابطه کاری مبتنی بر اعتماد ایجاد کرد و به عزیزان شما کمک می کند تا بر روند پیری خود احساس کنترل داشته باشند. زندگی با مراقبت یا Live in Care  در این بخش خود را بسیار نشان می دهد.

استخدام یک پرستار در زمینه مراقبت می تواند آسان تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید. بسیاری از آژانس ها در دسترس هستند و می توانند در مدت زمان کوتاهی یک نفر را برای شما بفرستند. با این حال باید در این زمینه دقت کنید. چرا که در بیشتر موارد، شما هیچ کنترلی بر شخصی که فرستاده می شود نخواهید داشت.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت زندگی برتر ما به بررسی این سوال پرداختیم که زندگی با مراقبت یا Live in Care  چیست؟ با دانستن اینکه از عزیزتان به خوبی مراقبت می شود، آرامش خاطر حاصل می شود. از این رو شما می توانید با ما در زندگی برتر در ارتباط باشید. چرا که پرستاران و مراقبان ما کنترل بیشتری بر کار خود دارند و می توانند به قراردادهای طولانی مدت متعهد شوند.

موسسه پرستاری زندگی برتر

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سایر مقالات مرتبط
0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.