انواع خدمات پرستاری در تهران

ارائه خدمات پرستاری در تهران، در واقع انجام مراقبت‌های پرستاری در محیط خانه است. انواع خدمات پرستار در تهران، معمولا برای افراد بیمار و سالخورده یا کودکان که نیاز به مراقبت‌های پرستاری دارند و نمی‌توانند تمام کارهای خود را انجام دهند توصیه می‌شود. در چنین شرایطی پرستاران در محل زندگی، وظیفه دارد به صورت 24 ساعته از بیمار، نوزاد یا فرد مسن مراقبت کند.

👏🏻

شرکت پرستاری زندگی برتر، با مجوز رسمی و سالها تجربه آماده ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل، می‌باشد.

تعرفه و قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران

انجام خدمات پرستار در محل زندگی شما توسط پرستاران متخصص

خدمات پرستاری در خانه شامل هر گونه خدمات حمایتی حرفه‌ای است که به فرد امکان می‌دهد در خانه خود با خیال راحت زندگی کرده و از خدمات پرستاری بهره ببرد. پرستاران حرفه‌ای مانند پرستاران، دستیاران و درمان‌گران بسته به نیاز فرد، مراقبت‌های کوتاه مدت یا طولانی مدت را در خانه ارائه می‌دهند. البته پرستار در منزل و خدمات پرستاری صرفا معطوف به سالمندان نمی‌شود. خدمات پرستار بیمار و پرستار کودک و نوزاد را هم شامل می‌شود.

شرکت پرستاری زندگی برتر با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای آماده ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل به همشهریان عزیز تهرانی می‌باشد. هدف ما آرامش خاطر و جلب رضایت شما و عزیزانتان است.

مرکز پرستاری زندگی برتر اکسین ارائه دهنده خدمات نگهداری و مراقبت از سالمند، کودک و بیمار

پرستاری و مراقبت از کودک دلبند شما توسط مادریاران آموزش‌دیده زندگی برتر اکسین

پرستاری و مراقبت از سالمندان با شرایط مختلف توسط کادر آموزش‌دیده زندگی برتر اکسین

پرستاری و نگهداری از بیمار در منزل توسط کادر مجرب، حرفه‌ای و آموزش‌دیده زندگی برتر

مزایای خدمات پرستاری در محل تهران

مزایای استفاده از خدمات پرستاری در تهران

از جمله مزایای استفاده از خدمات پرستاری در منزل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صرفه‌جویی در هزینه برای بیماران
  • تامین آسانتر نیازهای ضروری بیمار
  • پیشگیری از ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی
  • جلوگیری از حمل و نقل عذاب آور برای بیمارانی که مشکلات حرکتی دارند.
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین خدمات زندگی برتر اکسین
سوالات متداول

بر اساس نوع خدمات پرستاری مد نظر شما، میزان نیاز فرد به پرستار، انتظاراتی که از پرستار استخدام شده در منزل دارید و حتی میزان ساعتی که می‌خواهید از خدمات پرستار در محل تهران، استفاده کنید. هزینه خدمات پرستاری متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از تعرفه و هزینه خدمات پرستاری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات پرستاری بسته به فرد نیازمند به پرستاری (سالمند، کودک، نوزاد یا بیمار) و حتی خواسته شما خدمات متفاوتی توسط پرستار در منزل ارائه می‌شود. برخی از خدمات پرستاری بیمار در منزل عبارتند از: مراقبت و نظافت بیمار، ارائه دارو، تغذیه صحیح، تمرینات فیزیکی، و ساپورت روحی و روانی و …

ابتدا لیستی از خواسته‌ها و نیازمندی‌های خود را مشخص کنید. سپس با کارشناسان خبره موسسه پرستاری زندگی برتر تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت اعزام پرستار خواهند کرد. البته شما می‌توانید یکی دو روز پرستار را به‌صورت آزمایشی در اختیار داشته باشید و در صورت رضایت استخدام پرستار را رسمی کنید.

 بله، برخی از بیمه‌ها پوشش خدمات پرستاری در منزل را ارائه می‌دهند. قبل از استخدام پرستار خانگی، بهتر است با شرکت بیمه تماس بگیرید تا در مورد پوشش خدمات پرستاری در منزل اطلاعات دقیقی دریافت کنید.

بله، پرستاران در منزل به مهارت‌های پزشکی اولیه مانند تزریقات، تعویض پانسمان زخم، ارائه درمان‌های اولیه و مراقبت‌های ویژه … تسلط دارند. اما بهتر است حتما اگر نیاز به مراقبت‌های پزشکی خاصی دارید این موضوع را با شرکت پرستاری زندگی برتر در میان بگذارید. که مناسب‌ترین پرستار برای ارائه خدمات پرستاری به شما معرفی شود.

بله، می‌توانید با مرکز پرستاری زندگی برتر اکسین؛ ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل برنامه ریزی کنید تا یک پرستار مشخص در منزل حضور داشته باشد.

بله، شرکت‌ پرستاری زندگی برتر خدمات پرستاری در منزل  را به‌صورت ۲۴ ساعته ارائه می‌دهند. در این حالت، یک پرستار به صورت تمام وقت در خانه شما حضور دارد.

بهترین مرکز خدمات پرستاری در تهران

همان طور که اشاره کردیم یکی از رایج‌ترین انواع مراقبت پرستار در منزل، پرستاری بیمار در منزل است. در این حالت، پرستاران بسته به نیازهای شخصی خود، طیف وسیعی از خدمات مقرون به صرفه را برای بیماران با شرایط آسایش خانه خود ارائه می‌دهند. خدمات پرستاری در منزل می‌تواند کوتاه‌مدت، بلندمدت، بر اساس برنامه نوبتی، ساعتی، روزانه یا هفتگی باشد. بهترین مرکز خدمات پرستاری در تهران شرایط ویژه ای را برای مراقبت‌های مختلف مثل پرستار سالمند و یا پرستار کودک را ارائه می کند. در این زمینه می توانید از خدمات ویژه موسسه پرستاری زندگی برتر اکسین بهره‌مند شوید.

قیمت و تعرفه خدمات پرستاری در تهران

قیمت انواع خدمات پرستاری در تهران، به چندین عامل بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

۱. نوع خدمات: قیمت خدمات پرستاری، بستگی به نوع خدمات مورد نیاز دارد. مراقبت‌های پایه مانند نظافت، تغذیه، و مراقبت اولیه هزینه کمتری نسبت به خدمات پیچیده‌تر مانند مراقبت‌های پزشکی یا توجه ویژه به بیمار دارد.

۲. مدت زمان مراقبت: قیمت خدمات پرستاری در تهران، به مدت زمان مورد نیاز برای مراقبت بستگی دارد. هزینه‌ها معمولاً براساس ساعت کاری پرستار محاسبه می‌شود. 

۳. سطح تجربه و مهارت: پرستاران با سطوح مهارت مختلف و بر اساس تجربه کاری ممکن است هزینه‌های متفاوتی داشته باشند. 

۴. موقعیت جغرافیایی: هزینه خدمات پرستاری، ممکن است بسته به موقعیت جغرافیایی شما متفاوت باشد. در برخی مناطق، هزینه‌ها ممکن است بیشتر یا کمتر از مناطق دیگر باشد.

۵. سرویس‌های اضافی: اگر نیاز به سرویس‌های اضافی مانند خدمات شبانه‌روزی، پشتیبانی تلفنی ۲۴ ساعته یا حمل و نقل دارید، تعرفه قیمتی بیشتری باید در نظر گرفته شود.

در نهایت، جهت اطلاع دقیق از قیمت خدمات پرستاری، نیازها و خواسته‌های خود را مشخص کنید و با کارشناسان شرکت پرستاری زندگی برتر تماس بگیرید.

تماس 02141094