زندگی برتر اکسین | ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل

پرستار کودک, مقالات

هدایای غیر اسباب بازی برای بچه ها

اسباب بازی ها عالی هستند – هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند. اما والدین امروزی می‌خواهند هدایایی خود را کمی متفاوت تر  ارائه کنند. هدایایی که به فرزندان خود می گویند که می دانند چه کسی هستند، از کجا می آیند، به کجا می روند و دقیقاً از چه چیزی لذت می برند؟ در این نوشته از وب سایت زندگی برتر به بررسی هدایای غیر اسباب بازی برای بچه ها می پردازیم.

هدایای غیر اسباب بازی برای بچه ها

بزرگ‌ترها همیشه به دنبال هدایایی هستند که بهتر از اسباب بازی ها باشد. در ادامه این بخش لیستی از این مدل هدایا را برای شما جمع آوری کردیم.

درس هایی که به شما نشان می دهد علایق آنها را جدی بگیرید

بچه شما به چه چیزی علاقه دارد؟ چه ویدیوهای آموزشی را در YouTube تماشا می‌کنند یا ساعت‌ها به روش‌های تخیلی که می‌توانند به واقعیت تبدیل شوند، صرف چه کارهایی می‌کنند؟ ثابت کنید که توجه دارید و به آنها اجازه دهید هر چیزی را که می توانند در مورد اشتیاق جدید خود بیاموزند با هدیه درس های نقاشی، موسیقی، رباتیک، عکاسی، برنامه نویسی کامپیوتر، جادو، خیاطی یا هر چیزی که بیشتر برایشان مناسب است.

هدایای غیر اسباب بازی برای بچه ها – تجربه ای برای امتحان چیز جدید

بچه های ماجراجو دارید؟ به آن‌ها نشان دهید که باحال هستید و سعی می‌کنند چیزی کمی دیوانه‌کننده داشته باشند. به محلی نگاه کنید تا ببینید بچه‌های شما ممکن است چه چیزهایی را امتحان کنند، مانند چتربازی در فضای داخلی، بالون سواری، رانندگی با ماشین مسابقه یا صخره نوردی.

مطالعه کنید
پرستار سالمند هزینه ها و دستمزد ، انتخاب مناسب و توصیف شغل

عضویت در مکان مورد علاقه

این کار را انجام دهید تا هر زمان که بخواهند از موزه علم، آکواریوم، باغ‌های گیاه‌شناسی، موزه تاریخ طبیعی، باغ‌وحش یا موزه کودکان بازدید کنند، با ثبت‌نام در آن‌ها برای عضویت سالانه (که اغلب علایق کودکان شما را تامین می‌کند). این کاری است که می توانید با هم به عنوان یک خانواده انجام دهید و به آنها یادآوری می کند که چقدر دنیای آنها بزرگ است.

هدایای غیر اسباب بازی برای بچه ها – یادآوری خاطرات

با ساختن یا دادن چیزی که خانواده را حتی در زمانی که دور هستند به قلب او نزدیک می کند، رشته های صمیمیت را بهبود بخشید. گره زدن سرگرمی او با تاریخچه اش هم احساسی و هم عملی است. مثلا می توانید یک بند دوربین عکاسی قدیمی را به او هدیه کنید. یا حتی می توانید با عکس های دوران کودکی او یه آلبوم خاطرات جذاب بسازید.

یک سفر خانوادگی

نه فقط هر سفر قدیمی: جایی را انتخاب کنید که آنها برای رفتن به آن التماس می کردند. این می تواند یک اسکی آخر هفته، سفر به دریاچه یا حتی یک سفر جاده ای چند روزه باشد. فقط کاری را انتخاب کنید که آنها می خواهند انجام دهند و با خوشحالی با آن همراه می شوند. وقتی ایده‌هایشان از این طریق تأیید شود، باعث می‌شود آنها احساس کنند اعضای مهم خانواده هستند.

نگاهی دقیق تر به جهان

بچه‌ها چه در مورد عملکرد درونی یک کلونی مورچه‌ها کنجکاو باشند و چه دهانه‌های روی ماه، بچه‌ها به طور طبیعی مجذوب «جادوی» سیاره زمین و جهان فراتر از آن هستند. پس چرا آنها را از نزدیک نگاه نکنیم؟ چه یک ذره بین دستی ساده، یک مجموعه اولیه از دوربین های دوچشمی، یک میکروسکوپ مناسب برای بچه ها یا یک تلسکوپ که تمام ستاره ها را می بیند، هدیه ای جالب تر از جهان های شگفت انگیز فراتر از آنچه با چشم غیر مسلح می تواند ببیند، وجود ندارد. این هدایای غیر اسباب بازی برای بچه ها دنیای آن ها را جذاب می کند.

مطالعه کنید
نگهداری سالمند در منزل و اصول مراقبتی که باید پرستار سالمند به آن ها عمل کند

مکانی برای خواندن، فکر کردن و رویاپردازی

بچه ها در هر سنی از داشتن یک مکان ویژه برای گذراندن وقت برای خود لذت خواهند برد – چه با یک کتاب، گربه یا سگ، یک بازی یا فقط تخیلشان. گزینه های زیادی برای صندلی های نرم وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. چیزی برای مطابقت با سلیقه یا سبک هر کودک یا نوجوان وجود دارد. سپس تنها چیزی که آنها نیاز دارند یک گوشه آرام است.

کارهای داوطلبانه

بچه‌ها به طور طبیعی از انجام دادن کارها برای دیگران لذت می‌برند، پس چرا انجام دادن آن‌ها را نیز آسان‌تر نکنیم؟ آنها می توانند پتو بسازند، کلاه زمستانی ببافند یا سبدهای غذایی جمع کنند تا به افراد دارای شرایط سخت کمک کنند.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت زندگی برتر ما به بررسی هدایای غیر اسباب بازی برای بچه ها پرداختیم. هر بچه ای نقاط عطف خودش را دارد. آنها را با هدایایی جشن بگیرید که نشان می دهد می دانید چقدر ارزش دارند! در این زمینه می توانید از پرستار کودک به خاطر  اطلاع از ایده های کودکتان بیشتر کمک بگیرید.

(امتیاز دهید)

مشاوره رایگان با کارشناسان

کارشناسان زندگی برتر اکسین آماده پاسخگویی به شما هستند