مراقبت طولانی مدت در منزل – 4 مزیت مراقبتی

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

در حقیقت استخدام پرستار بیمار زندگی مستقل و ایمن را تضمین می‌کنند. با انجام آن فعالیت های روزمره زندگی و گاهی زنده ماندن در زمانی که برخی ناتوانی های جسمی یا شناختی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد مدیریت می شود.

در ادامه این نوشته از وب سایت زندگی برتر به بررسی شرایط پرستاری و مراقبت طولانی مدت در منزل می پردازیم.

چه کسی به مراقبت طولانی مدت نیاز دارد؟

مراقبت طولانی مدت شامل برآوردن نیازهای پزشکی و غیرپزشکی افراد بیمار یا ناتوان جسمی است که توانایی پرداخت هزینه مراقبت از خود را برای مدت طولانی ندارند.

مراقبت طولانی مدت بر خدمات هماهنگ و فردی متمرکز است تا استاندارد زندگی را بالا ببرد، ارتقا دهد و نیازهای بیمار را برای زندگی با کمک مدیکر برآورده کند.

عوامل مختلفی به تعریف افرادی که به مراقبت شخصی طولانی مدت نیاز دارند کمک می کند، مانند:

  • سن. به احتمال زیاد، افراد مسن نیاز بیشتری به مراقبت شخصی دارند.
  • عادات غذایی در مراقبت طولانی مدت در منزل: یکی دیگر از عوامل تعیین کننده است. افرادی که عادات ورزشی و رژیم غذایی ضعیفی دارند به مراقبت شخصی نیاز دارند.
  • وضعیت تأهل. اغلب افراد مجرد نسبت به افراد متاهل به مراقبت بیشتری از طریق استخدام پرستار نیاز دارند، زیرا آنها کسی را ندارند که بتواند از آنها مراقبت کند.
  • جنسیت: آمارها نشان می دهد که عموما زنان نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به مردان دارند.
  • سلامتی و سابقه خانوادگی. افرادی که سابقه خانوادگی مراقبت شخصی دارند می توانند خطر نیاز به جایگزین های پرستاری را افزایش دهند.

چرا مراقبت های بهداشتی طولانی مدت در خانه مورد نیاز است؟

مراقبت طولانی ‌مدت  در منزل رایج‌ترین نیاز افراد در هر سنی، به‌ویژه سالمندان، برای زندگی مستقل است. این شامل کمک در فعالیت‌های زندگی روزمره یا کارهایی مانند تغذیه، لباس پوشیدن، استفاده از حمام و غیره است.

پزشکان ماهری دارد که می‌دانند چگونه به شرایط مزمن متعدد بیماران رسیدگی کنند. بسته به نیاز بیمار برای اطمینان از زندگی کمکی برای افراد مسن، می تواند کوتاه مدت یا بلند مدت باشد.

چرا مراقبت های بهداشتی طولانی مدت در خانه مورد نیاز است؟

سطوح مختلفی از مراقبت ها توسط پرستاران ماهر برای جامعه سالمندان با طیف وسیعی از گزینه های موجود برای برآورده کردن نیازهای مسکن و تضمین یک سبک زندگی با کیفیت بالا برای آنها وجود دارد.

برخی دلایل نشان می دهد که چرا مراقبت طولانی مدت برای افراد مسن ضروری است.

احساس امنیت، آزادی و نظم

مراقبت طولانی مدت در منزل خصوصا با وجود پرستار منجر به احساس امنیت می شود. مراقبین با کیفیت پرستاری حرفه ای احساس امنیت، ایمنی و نظم را به سالمندان یا بیماران منتقل می کنند.

مانند سن، افراد مسن تر از از دست دادن ایمنی یا محافظت به دلیل سقوط ناگهانی یا هر گونه آسیب می ترسند. همچنین، جوانان آسیب دیده نیز می توانند همان کلیشه ها را داشته باشند.

پرستار سالمند به آنها زندگی با کیفیتی را در محیطی خوش برخورد و متناسب با خدمات سالمندان ارائه می دهند.

آسایش فیزیکی

هر فرد مسن می خواهد از شر ناراحتی های جسمی خلاص شود تا بتواند از زندگی خود به طور کامل لذت ببرد. مراقبت طولانی مدت نیز برای حفظ آسایش فیزیکی بیماران، به ویژه برای افراد مسن، ضروری است.

نیاز اساسی زندگی است.  استخدام پرستار خصوصا پرستار سالمند و پرستار بیمار مطمئناً ناراحتی بیماران از جمله درد فیزیکی، تنگی نفس، وضعیت بدن، دمای بدن و غیره را برطرف می کند.

زندگی پرمعنا و مراقبت طولانی مدت در منزل

پس از بازنشستگی، زندگی برای افراد مسن بی معنا به نظر می رسد. این حس بی فایده بودن آنها را به سمت افسردگی و اضطراب سوق می دهد.

به همین دلیل است که مراقبان طولانی مدت سالمندان استراتژی ها یا فعالیت هایی را تدوین می کنند که مملو از چیزهای معنادار و هیجان انگیز است.

خدمات حمل و نقل

مراقبت طولانی مدت در منزل گاهی شامل خدمات حمل و نقل هم می شود. خدمات حمل و نقل برای حفظ زندگی مستقل برای سالمندان ضروری است. علاوه بر این، برای کسانی که توانایی مالی رفتن به مراکز خرید، قرارهای ملاقات پزشکی و سایر مکان‌ها را ندارند، یک نیاز غیر قابل مقاومت است.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت زندگی برتر ما به بررسی نکاتی در ارتباط با مراقبت طولانی مدت در منزل پرداختیم. افرادی که به تنهایی زندگی می کنند یا از ناتوانی جسمی رنج می برند بیشتر در معرض خطر هستند. از این رو نیاز به مراقبت بسیاری خواهند داشت.

موسسه پرستاری زندگی برتر

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سایر مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.