استخدام پرستار در منزل بهترین گزینه مراقبت سالمندان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

تا به حال فکر کرده اید که چرا استخدام پرستار در منزل بهترین گزینه مراقبت سالمندان است؟ مسائل تحرک و چالش های فیزیکی که بسیاری از سالمندان با آن روبرو هستند، باعث می شود که استخدام پرستار سالمند، یکی از گزینه های پیش روی افراد باشد.

بسیاری از سالمندان تصمیم می‌گیرند که در خانه های خود مراقبت شوند. پرستاران خانگی این امر را امکان پذیر و بهترین گزینه برای تعداد زیادی از بیماران مسن هستند. از این رو در این نوشته به مطلب استخدام پرستار در منزل بهترین گزینه مراقبت سالمندان می پردازیم.

چرا استخدام پرستار در منزل بهترین گزینه مراقبت سالمندان است؟

در اینجا برخی از مزایای مربوط به استخدام پرستار سالمند در منزل آورده شده است. برخی از آن ها عبارتند از:

  • آزادی و خودمختاری
  • پشتیبانی اضافی
  • توجه پزشکی فردی پرستاران در منزل
  • اجتماعی شدن و خلق و خو

آزادی و خودمختاری سالمند در خانه

شاید قانع‌کننده‌ترین مزیت پرستاران خانگی آزادی ماندن در خانه خود، بدون نیاز به رفتن به مرکز پرستاری و همچنان دریافت مراقبت‌های پزشکی باشد. در مورد سالمندان، نگرانی انزوا و خطرات مربوط به سلامتی است.

خدمات پرستار در منزل، حد وسط کاملی را ارائه می‌کند و به سالمندان اجازه می‌دهد تا به طور مستقل زندگی کنند و در عین حال نیازهای پزشکی خود را بدون ترک خانه برآورده کنند.

پشتیبانی اضافی و استخدام پرستار در منزل بهترین گزینه مراقبت سالمندان

پرستاران خانگی ممکن است تنها منبعی باشند که یک سالمند برای زندگی مستقل به آن نیاز دارد. این جفت چشم اضافی که به دنبال سالمند است، ممکن است برای خانواده و عزیزان نیز آرامش زیادی داشته باشد.

یکی از کارهای زیادی که پرستاران خانگی انجام می دهند این است که مراقب داروها باشند و اطمینان حاصل کنند که بیمار آنها را طبق دستور مصرف می کند. پرستار بیمار همچنین ممکن است بتواند مشکلات احتمالی مانند خطر مصرف بیش از حد یا افزایش وابستگی را شناسایی کند.

پرستاران در منزل همچنین برای شناسایی خطرات و خطرات سلامتی که می تواند باعث تصادف و آسیب بعدی شود، آموزش دیده اند. به عنوان مثال، پرستار ممکن است بتواند پیشنهاداتی را در مورد پیشگیری از خطر سقوط در محیط خانه ارائه دهد و سالمند را از آسیب ناتوان کننده ای که ممکن است هرگز بهبود نیابد، نجات دهد.

توجه پزشکی فردی پرستاران در منزل

استخدام پرستار در منزل بهترین گزینه مراقبت سالمندان از نظر پزشکی است. برخی از خانواده ها فکر می کنند که امکانات پرستاری ماهر تنها گزینه برای آن دسته از بیمارانی است که نیاز به نظارت یا مراقبت شبانه روزی دارند. این به سادگی اینطور نیست.

توجه پزشکی فردی پرستاران در منزل

پرستاری در منزل برای مراقبت 24 ساعته در دسترس است. از طرف دیگر، پرستاران خانگی می توانند راه حل مناسبی برای سالمندانی باشند که فقط به کمک یا نظارت گاه به گاه نیاز دارند.

در طول مدت بازدید، پرستار در منزل به سالمندان مراقبت های انفرادی ارائه می دهند، نه اینکه پرستار را با چند نفر دیگر در شرایط زندگی مشترک به اشتراک بگذارند. چیزی که در خانه های سالمندان اتفاق می افتد.

اجتماعی شدن و خلق و خو

استخدام پرستار در منزل بهترین گزینه مراقبت سالمندان است. چرا که منجر به افزایش روحیه اجتماعی اشخاص می شود. با افزایش سن، تأثیر تنهایی بر سلامت روان می تواند شدید باشد.

بیش از یک سوم بزرگسالان احساس تنهایی می کنند و حدود یک چهارم سالمندان بالای 65 سال از نظر اجتماعی از دیگران منزوی هستند. این نگران کننده است زیرا اجتماعی شدن و تماس انسانی برای سلامتی و رفاه کلی ضروری است.

بنابراین، چرا این تغییر چشمگیر در تعاملات اجتماعی در میان افراد مسن تر؟ اغلب اوقات به دلیل مواردی مانند کم شنوایی یا یک بیماری مزمن پزشکی است که مانع تعامل با افراد دیگر می شود. استخدام پرستار سالمند می توانید کیفیت زندگی آن ها را بهبود بخشد.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی شرایط و جزئیات مربوط به این مطلب پرداختیم که استخدام پرستار در منزل بهترین گزینه مراقبت سالمندان است. آیا کسی را می شناسید که بتواند از خدمات پرستاری در منزل بهره مند شود؟

این مزایا را در نظر بگیرید و تعیین کنید که آیا ارائه خدمات مراقبت در منزل برای شما یا عزیزتان منطقی است یا خیر. ملاقات منظم از یک متخصص مراقبت های بهداشتی می تواند تأثیرات مثبتی بر سلامت روان نیز داشته باشد و آرامش بیشتری را برای خانواده و دوستان به ارمغان بیاورد که ممکن است در مورد سلامتی سالمند نگران باشند.

موسسه پرستاری زندگی برتر

درخواست پرستار

0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان