استخدام پرستار شبانه روزی کودک در منزل

انتخاب پرستار بچه شبانه‌روزی در منزل

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

حساس ترین کار استخدام پرستار شبانه روزی کودک در منزل می‌باشد مراقبت و پرستاری از کودکی با نیازهای پیچیده در خانه یک مسئولیت بزرگ است. همانقدر که فرزندتان را دوست دارید و بهترین مدافع، مراقب و تشویق کننده هستید، مسئولیت مراقبت روزانه می تواند طاقت فرسا، سخت و گاهی ترسناک باشد. داشتن یک پرستار مراقبت از کودکان آموزش دیده در منزل برای کمک به مراقبت از کودک شما می تواند یک مهلت خوشایند برای شما و مراقبت های پزشکی درجه یک برای کودک شما باشد. در این مقاله از وب سایت زندگی برتر اکسین به بررسی شرایط مربوط به استخدام پرستار شبانه روزی کودک می پردازیم.

شرایط مربوط به استخدام پرستار شبانه روزی کودک

آیا حضور فرد غریبه در خانه شما مناسب است؟ برای فرزند، برای شما و برای بقیه اعضای خانواده تان؟ بهترین راه برای اطمینان از اینکه پرستار جدید فرزندتان، یا تیم پرستاران با نیازهای فرزندتان هماهنگ است و همه شما به خوبی با این وضعیت سازگاری دارید، این است که انتظارات، ترجیحات و نگرانی های خود را از قبل بیان کنید.

درباره قوانین و نقش ها بحث کنید. سوال بپرسید و به روش های جدید انجام کارها بپردازید. پرستار فرزندتان را بشناسید و به او این فرصت را بدهید که تا آنجا که می تواند درباره کودک، خانواده و خانه شما بیاموزد. در عین حال این نکته را بدانید که موضوعات مهمی وجود دارد که هنگام معرفی پرستار در منزل فرزندتان به خانواده و دعوت آن‌ها به خانه خود باید در مورد آن‌ها صحبت کنید.

بهبود برنامه فرزندان

مطمئنا هر کودکی برنامه روزانه خود را دارد؛ وجود پرستار کودک در خانه باید همراه با ارائه این برنامه به آن‌ها باشد. با توجه به تخصصی که عموما این افراد دارند، می توانند به شما در بهبود برنامه کودک کمک زیادی کنند. اما دقت کنید که اگر برنامه‌های منظمی دارید که می‌خواهید حفظ شوند، پرستار فرزندتان باید آن ها را بداند.

پرستار بچه شبانه‌روزی یا نیمه‌وقت می‌تواند یه برنامه کودکان نظم دهد
با انتخاب پرستار کودک مناسب، از نظم برنامه فرزندتان مطمئن باشید

برخی از این موضوعات به سن و توانایی فرزند شما بستگی دارد. به طور مثال می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • زمان بیداری و چرت زدن
 • حمام کردن: روزها و زمان های معین؟ چه نوع؟
 • وعده های غذایی: چه زمانی؟ آیا فرزندتان با شما سر میز غذا می خورد؟ غذای خاصی است که او نمی تواند بخورد؟ بیماری یا آلرژی نسبت به مواد غذایی دارد؟
 • فعالیت ها: آیا هر روز فرزندتان را برای پیاده روی بیرون می آورید؟
 • تلویزیون، رایانه یا بازی های ویدیویی: آیا محدودیتی برای تعداد و چه برنامه هایی مجاز است؟
 • دارو و روش‌ها: در صورت وجود، برنامه زمان‌بندی تجویز دارو و برخی روش‌های درمانی باید اشاره کنید که دستور پزشک معالج چگونه است؟

در عین حال بدانید که صرف نظر از اینکه پرستار کودک شما چقدر مراقبت می کند، او جای والدین را نمی گیرد. به پرستار اجازه دهید تا بداند که چقدر می خواهید در مراقبت روزانه از فرزندتان مشارکت داشته باشید. صرف نظر از اینکه پرستار کودک شما چقدر مراقبت می کند، او جای والدین را نمی گیرد. به پرستار اجازه دهید تا بداند که چقدر می خواهید در مراقبت روزانه از فرزندتان مشارکت داشته باشید. توجه کنید که باید برای پرستار مشخص کنید در بسیاری موارد با شما مشورت کند.

مزایای استخدام پرستار شبانه روزی کودک

استخدام پرستار شبانه روزی کودک : مراقبت در منزل دارای مزایای فراوانی برای کودکان و خانواده ها است. مراقبت در منزل توسط یک دستیار مراقبت شخصی واجد شرایط یکی از راه های بهبود زندگی افراد درگیر است. خصوصا اگر اعزام پرستار کودک به صورت شبانه روزی باشد. اما بیاید ببینیم این کار چه مزایایی به همراه دارد؟ با زندگی برتر اکسین همراه باشید

مزایای استخدام پرستار شبانه روزی کودک
حساس ترین کار استخدام  پرستار کودک در منزل میباشد مراقبت و پرستاری از کودکی با نیازهای پیچیده در خانه یک مسئولیت بزرگ است.

در این مقاله از وب سایت زندگی برتر ما به بررسی شرایط استخدام پرستار شبانه روزی کودک پرداختیم. در عین حال مزایای این کار را نیز برای شما بیان کردیم. اگر تمایل به اعزام پرستار به منزل دارید می توانید با ما در ارتباط باشید.

پیشنهاد مقاله : مراحل و روش صحیح انتخاب پرستار مناسب با نیاز ما

تضمین ایمنی کودک

برای کودکانی که دارای ناتوانی های جسمی یا ذهنی خاصی هستند، همیشه نمی توان آنها را تنها گذاشت. به عنوان مثال، کودکان مبتلا به ADHD اغلب در معرض حوادث و آسیب در خانه هستند. پرستار شبانه روزی فعالیت های فرزند شما را با دقت نظارت می کند و اطمینان حاصل می کند که او همیشه ایمن باقی می ماند. برای کودکان و نوجوانان با مشکلات حرکتی، کارهای روزمره می تواند خطرناک شود. پس حضور پرستار می تواند برای استقلال آن ها در خانه بسیار مهم باشد.

ایجاد روال با استخدام پرستار شبانه روزی کودک

استخدام پرستار شبانه روزی کودک : پرستاران می توانند تکنیک‌ها و شیوه‌های کلیدی را برای کمک به کودکان با چالش‌های منحصربه‌فرد ترسیم کنند و به آنها کمک کنند تا روال‌های سالمی را توسعه دهند. به عنوان مثال، فعالیت‌های کودکان مبتلا به ADHD می‌تواند به آنها در ایجاد عادات، تقویت حافظه و یادگیری سایر مهارت‌های مهم زندگی کمک کند که در غیر این صورت ممکن است ساختن آنها برای آنها دشوار باشد.

افزایش آموزش

فعالیت های جلب توجه می تواند به کودکان دارای طیف وسیعی از ناتوانی های ذهنی یا بیماری ها در یادگیری کمک کند. این امر در مورد یادگیری مهارت های زندگی و آموزش سنتی صدق می کند. علاوه بر این، اگر موضوع یا موضوعی در مدرسه وجود دارد که کودک با آن دست و پنجه نرم می‌کند، پرستار می تواند برای کمک به تکالیف، حمایت عاطفی و شرایط دیگر به او کمک کند تا یادگیری بهتری داشته باشد.

نظارت بر رفتار

برای موارد بسیاری، استخدام پرستار شبانه روزی کودک در منزل مهم است. مشاهده برای بسیاری از ناتوانی های جسمی و ذهنی حیاتی است. بیماری ها و شرایط پیشرونده اغلب به مراقبت و حمایت متفاوتی نیاز دارند، بسته به شدت علائم. داشتن پرستاری آموزش‌دیده و تمرین‌ دیده برای نظارت بر رفتار راهی عالی برای زیر نظر گرفتن پیشرفت فرزندتان است.

امروزه مؤسساتی هستند که وظیفه آموزش پرستار جهت امور مختلف مانند نگهداری از سالمند، نگهداری از کودک و دیگر موارد را برعهده دارند. اگر قصد مراقبت و احتیاج به پرستار کودک را داشته باشید بایستی به این مؤسسات مراجعه وبراساس قوانین موجود نسبت به انتخاب پرستار در تهران یا هر شهر دیگری اقدام نمایید‌.

در نظر داشته باشید که شرکت خدمات پرستاری زندگی برتر، سال‌هاست که در زمینه اعزام و استخدام پرستار در منزل سابقه دارد و شما می‌توانید برای دریاقت مشاوره رایگان استخدام پرستار کودک تمام‌وقت یا پاره‌وقت در منزل، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


سوالات متداول

 1. چرا استخدام پرستار کودک شبانه‌روزی اهمیت دارد؟
  پرستار بچه شبانه‌روزی برای فراهم کردن مراقبت همه جانبه از کودکان در تمام طول شبانه‌روز، به خصوص برای کودکان با بیماری‌ها خاص بسیار اهمیت دارد.
 2. چه مهارت‌ها و ویژگی‌هایی در یک پرستار کودک شبانه روزی مهم است؟
  مهارت‌های مراقبتی، اطلاعات در زمینه بهداشت کودکان، توجه به جزئیات و دقت بالا، انعطاف‌پذیری و عشق به کودکان، از مهارت‌ها و ویژگی‌های اساسی پرستاران کودک هستند.
 3. چگونه پرستار کودک شبانه روزی مناسب را انتخاب کنیم؟
  با تجزیه و تحلیل تجربه و سوابق کاری پرستار، مصاحبه شخصی و مراجعه به مراکز پرستاری معتبر می‌توانید پرستار کودک مناسب را پیدا کنید.
 4. چگونه می‌توان از امنیت کودک با پرستار کودک شبانه روزی اطمینان داشت؟
  با بررسی سوابق پرستار، مراقبت از اطلاعات شخصی، داشتن ارتباط مستمر با پرستار و استخدام پرستار کودک از موسسات پرستاری معتبر می‌توان از امنیت و مسئولیت پذیری پرستار کودک مورد نظر اطمینان حاصل کرد.
 5. چگونه می‌توان تعامل موثری با پرستار کودک شبانه روزی برقرار کرد؟
  با برقراری ارتباط صادقانه، مشارکت در تنظیم‌ها و قوانین خانه، احترام به مراقبت‌های پرستار و مذاکره در مورد جزئیات شرح وظایف و مسئولیت‌های پرستار کودک میتوان به مرور زمان تعامل سازنده‌ای با او ایجاد کرد.
 6. نیاز به پرستار کودک تمام وقت در چه مواردی وجود دارد؟
  در مواردی مثل شب‌ها، بیماری‌های کودکان یا والدین، سفرهای طولانی یا مواقع اضطراری، نیاز به پرستار کودک شبانه روزی اهمیت ویژه پیدا می‌کند.
موسسه پرستاری زندگی برتر

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سایر مقالات مرتبط
0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.