زندگی برتر | ارائه خدمات پرستاری در منزل

مقالات

بهترین مرکز پرستاری در منزل، خدمات کلینیکی و پاراکیلینیکی در منزل

 

ما همیشه به دنبال  فراهم کردن بهترین خدمات مراقبتی و درمانی برای کودکانمان، والدینمان و بیمارانمان در منزل هستیم، اما فراهم کردن بسیاری از این خدمات در توان و تخصص همه مانیست. از این رو همیشه به دنبال یافتن بهترین مرکز پرستاری در جهت تامین این خدمات در منزل هستیم.

بهترین مرکز پرستاری در منزل مرکزی است که بر اساس نیاز ما و متناسب با هزینه ای که ما مد نظر داریم خدمات خود را در ارائه دهد.

خدمات مرکز های پرستاری در منزل محدود به خدمات مراقبت فردی و یا خدمات پایه پرستاری نیست. بلکه این مراکز مراقبتی در منزل خدمات خود را از سطح اموزش و پیشگیری تا سطوح تخصصی  وتوانبخشی به گروه های مختف ارائه می دهند.

بهترین مرکز پرستاری

اما چه افرادی باید از این خدمات استفاده کنند؟
 • گروه سنی خود را مشخص کنید آیا نیاز به خدمات کودکان دارید و یا در جست و جوی خدمات برای سالمندان عزیز خود هستید؟
 • آیا خدمات مورد نیاز شما با هدف رفع نیاز های درمانی است یا خیر؟
 • آیا تجهیزات خاصی برای تامین نیاز شما باید فراهم شود؟
 • برای چه مدت زمانی و در چه ساعاتی از شبانه روز به خدماتی مراقبتی در منزل نیاز دارید؟

با توجه به سوالات فوق مشاهده می کنید که خدماتی که در بهترین مرکز پرستاری در منزل ارائه می شود هیچ گونه محدودیتی ندارند و دقیقا مطابق با نیاز شما اقدام به اعزام نیروی مراقبتی و یا درمانی می کند.

بهترین مرکز پرستاری

 • پیدا کردن بهترین مرکز پرستاری در منزل نیازمند جست و جو و صرف زمان است. البته ما پیشنهاد می کنیم از نظرات افرادی که تجربه استفاده از این خدمات را داشتند نیز استفاده کنید.
 • در انتخاب بهترین مرکز پرستاری در منزل اولین و مهمترین نکته توجه به اعتبار این مراکز است. داشتن مجوز از ارگان هایی مانند وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می تواند این اطمینان را به شما بدهد که در انتخاب خود دچار اشتباه نشده اید. زیرا زمانی که افراد تصمیم به استخدام نیروی مراقبتی در منزل برای عزیزان خود می گیرند، سطح بالایی از استرس را به ویژه در روزهای اول به دلیل حضور یک فردغریبه در کنار عزیزانشان تجربه می کنند.
 • میزان تخصص و دانش مراقبین و پرستاران و سایر نیروهای مراقبتی و درمانی از دیگر گزینه های مهم در زمان استخدام است. مهارت نیروهای مراقبتی و درمانی در زمان نگهداری از عزیزان به ویژه در زمان عدم حضور پزشک بسیار حائز اهمیت است.
 • توجه به خدمات پشتیبانی از دیگر نکاتی است که باید در زمان استفاده از خدمات مراقبتی و درمانی در منزل به آن توجه کرد.
 • تنوع خدمات: در بیشتر موارد خانواده برای بیمار خود به بیش از یک نوع خدمت نیاز دارد. مثلا زمانی که بیمار از بیمارستان مرخص می شود علاوه بر یک نیروی مراقبتی به نیروی پرستاری برای اجرای دستورات پزشک و همچنین گروه توانبخشی مانند فزیوتراپ و کاردرمان گر و … نیز نیاز دارد. پس سعی کنید در زمان انتخاب مرکز مورد نظر به تعدد خدمات مرتبط و مو رد نیاز خود توجه کنید.
مطالعه کنید
آموزش جنسی کودک چیست و چگونه در مورد این مسائل با کودک گفتگو نماییم؟

ما  در مرکز پرستاری زندگی برتر پیوسته در تلاش هستیم با استفاده از تیم مجرب خود بهترین خدمات را برای متقاضیان فراهم کنیم و به هدف خود که تامین زندگی آسوده تر برای شما عزیزان است دست پیدا کنیم و همچنین به شما کمک کنیم تا بهترین خدمات را انتخاب کنید.

(1) نظر

 • درمان در منزل ، ویزیت پزشک در منزل، نگهداری در منزل| زندگی برتر 17:00:33 ب.ظ 17 اردیبهشت, 1399

  […] در منزل روشی از مراقبت و نگهداری بیمار است. در این روش برای بیماران بر اساس دستور پزشک شرایط و […]

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان با کارشناسان

کارشناسان مرکز پرستاری زندگی برتر آماده پاسخگویی به شما هستند