بهترین پرستاری در منزل، خدمات کلینیکی و پاراکیلینیکی در منزل

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

ما همیشه به دنبال  فراهم کردن بهترین خدمات مراقبتی و درمانی برای کودکانمان، والدینمان و بیمارانمان در منزل هستیم، اما فراهم کردن بسیاری از این خدمات در توان و تخصص همه مانیست. از این رو همیشه به دنبال یافتن بهترین پرستاری در جهت تامین این خدمات در منزل هستیم.

بهترین پرستاری در منزل کسی است که بر اساس نیاز ما و متناسب با هزینه ای که ما مد نظر داریم خدمات خود را در ارائه دهد.

خدمات های پرستاری در منزل محدود به خدمات مراقبت فردی و یا خدمات پایه پرستاری نیست. بلکه این مراکز پرستاری در منزل خدمات خود را از سطح اموزش و پیشگیری تا سطوح تخصصی  وتوانبخشی به گروه های مختف ارائه می دهند.

بهترین پرستاری
بهترین پرستاری در منزل، خدمات کلینیکی و پاراکیلینیکی در منزل

پیشنهاد مقاله : راهنمای استخدام پرستار

اما چه افرادی باید از این خدمات استفاده کنند؟

  • گروه سنی خود را مشخص کنید آیا نیاز به خدمات کودکان دارید و یا در جست و جوی خدمات برای سالمندان عزیز خود هستید؟
  • آیا خدمات مورد نیاز شما با هدف رفع نیاز های درمانی است یا خیر؟
  • آیا تجهیزات خاصی برای تامین نیاز شما باید فراهم شود؟
  • برای چه مدت زمانی و در چه ساعاتی از شبانه روز به خدماتی مراقبتی در منزل نیاز دارید؟

با توجه به سوالات فوق مشاهده می کنید که خدماتی که در بهترین پرستاری در منزل ارائه می شود هیچ گونه محدودیتی ندارند و دقیقا مطابق با نیاز شما اقدام به اعزام نیروی مراقبتی و یا درمانی می کند.

بهترین پرستاری
اما چه افرادی باید از این خدمات استفاده کنند؟
  • پیدا کردن بهترین پرستاری در منزل نیازمند جست و جو و صرف زمان است. البته ما پیشنهاد می کنیم از نظرات افرادی که تجربه استفاده از این خدمات را داشتند نیز استفاده کنید.
  • در انتخاب بهترین پرستاری در منزل اولین و مهمترین نکته توجه به اعتبار این مراکز است. داشتن مجوز از ارگان هایی مانند وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می تواند این اطمینان را به شما بدهد که در انتخاب خود دچار اشتباه نشده اید. زیرا زمانی که افراد تصمیم به استخدام نیروی مراقبتی در منزل برای عزیزان خود می گیرند، سطح بالایی از استرس را به ویژه در روزهای اول به دلیل حضور یک فردغریبه در کنار عزیزانشان تجربه می کنند.
  • میزان تخصص و دانش مراقبین و پرستاران و سایر نیروهای مراقبتی و درمانی از دیگر گزینه های مهم در زمان استخدام است. مهارت نیروهای مراقبتی و درمانی در زمان نگهداری از عزیزان به ویژه در زمان عدم حضور پزشک بسیار حائز اهمیت است.
  • توجه به خدمات پشتیبانی از دیگر نکاتی است که باید در زمان استفاده از خدمات مراقبتی و درمانی در منزل به آن توجه کرد.
  • تنوع خدمات: در بیشتر موارد خانواده برای بیمار خود به بیش از یک نوع خدمت نیاز دارد. مثلا زمانی که بیمار از بیمارستان مرخص می شود علاوه بر یک نیروی مراقبتی به نیروی پرستاری برای اجرای دستورات پزشک و همچنین گروه توانبخشی مانند فزیوتراپ و کاردرمان گر و … نیز نیاز دارد. پس سعی کنید در زمان انتخاب مورد نظر به تعدد خدمات مرتبط و مو رد نیاز خود توجه کنید.

ما  در پرستاری زندگی برتر اکسین پیوسته در تلاش هستیم با استفاده از تیم مجرب خود بهترین خدمات را برای متقاضیان فراهم کنیم و به هدف خود که تامین زندگی آسوده تر برای شما عزیزان است دست پیدا کنیم و همچنین به شما کمک کنیم تا بهترین خدمات را انتخاب کنید.

موسسه پرستاری زندگی برتر

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سایر مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.