زندگی برتر اکسین | ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل

پرستار سالمند, مقالات

چند نکته برای مصاحبه با پرستار سالمند مناسب جهت نگهداری سالمند

با توجه به افزایش نیاز به پرستار سالمند مناسب در جامعه، استخدام یک پرستار سالمند خوب و قابل اعتماد کار دشواری شده است. با انتخاب بهترین سوالات برای پرسیدن از پرستار سالمند مناسب ، قدم بزرگی برای استخدام پرستار سالمند برداشته اید.

در واقع، شما می خواهید که پیش از استخدام پرستار سالمند مناسب ، از ظرفیت و توانایی های او مطلع شوید. طرح لیست مشخصی از سوالات مناسب برای سنجش توانایی های پرستار سالمند امری ضروری است.

پرستار سالمند مناسب واضح، صریح و بدون حاشیه

بهتر است که سوالات شما از پرستار سالمند واضح، صریح و بدون حاشیه باشد. در ادامه چند سوال نمونه آورده ایم:

  • چه مدت است که پرستار سالمند هستید؟
  • آیا دوره های پزشکی و غیر پزشکی مختلف مانند دوره CPR را گذرانده اید؟
  • آیا با مسئولیت های یک پرستار سالمند آشنا هستید؟

این سوالات ممکن است چالش برانگیز نباشند، اما ظرفیت و توانایی های پرستار سالمند را تا حدودی برای شما روشن می کنند.

ارزیابی مهارت پرستار

برخی از آژانس های پرستار سالمندی، پیش از استخدام هر پرستار سالمند، آزمون هایی را برای ارزیابی مهارتی و تخصصی پرستار سالمند برگزار می کنند. این آزمون ها و ارزیابی ها به خانواده ها کمک می کند تا در زمان کمتری پرستار سالمند مورد نظر خود را بیابند.

این آزمون ها همچنین باعث می شود که با همه پرستاران عادلانه رفتار شود. اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید که از نتایج این آزمون ها صرف نظر کرده و خودتان با پرستار سالمند مصاحبه کنید، به یاد داشته باشید که از هر پرستار سالمند، سوالات یکسانی بپرسید. قبل از مصاحبه با هر پرستار سالمند، ذهن تان را کاملا خالی کنید.

مطالعه کنید
پرستار ساعتی در منزل

این موضوع علاوه بر اینکه باعث برقراری عدالت در میان پرستاران می شود، به شما کمک می کند تا بتوانید هر پرستار سالمند را به خوبی با دیگری مقایسه کنید و نقاط ضعف و قوت آنها را بسنجید.

ارزیابی رفتار پرستار سالمند در شرایط بحرانی

سوالاتی در مورد عکس العمل ها و نتایج آن ها را در لیست سوالات خود بگنجانید. همچنین می توانید در مورد تجربه آنها در این شرایط بپرسید. بهتر است که بررسی ها در این مورد را به صورت زیر انجام دهید:

  • چه شرایطی به وجود آمده است؟
  • وظیفه پرستار سالمند چه بوده است؟
  • عکس العمل پرستار سالمند چگونه بوده است؟
  • در نهایت نتیجه چه بوده است؟

ممکن است یافتن پرستار سالمند مناسب خسته کننده به نظر برسد. اما اگر سوالات خود را با توجه به نکات گفته شده انتخاب کنید، جستجوی شما برای پرستار سالمند هدف مند شده و انسجام خوبی را دارا خواهد بود.

(امتیاز دهید)

مشاوره رایگان با کارشناسان

کارشناسان زندگی برتر اکسین آماده پاسخگویی به شما هستند