منابع تاثیرگذار در پیدا کردن پرستار سالمند

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

منابع مختلفی برای پیدا کردن پرستار سالمند در جامعه وجود دارد اما شاید برای همه در دسترس نباشند. همچنین خانواده ها ممکن است نسبت به هر کدام از این منابع پرستار سالمند، بی اطلاع باشند. به همین دلیل، چند منبع پرستار سالمند را در کشور آمریکا ارائه کرده ایم ، صرفا این مقاله یک نمونه توصیفی از کشور آمریکا است و ما در زندگی برتر اکسین سعی کردیم جملات را بست داده و با داده های بانک اطلاعاتی خودمان نسبت عملی بودن آن را در ایران بررسی کنیم.

آژانس های منطقه ای و شبکه به جهت پیدا کردن پرستار سالمند

۱. آژانس منطقه ای محلی پرستار سالمند (AAA)  مخصوص سالمندان که شبکه ای ملی شامل ارائه خدمات اجتماعی، تغذیه ای و پرستار سالمندی است، اطلاعاتی را در مورد امکانات زندگی در نزدیکی محل سکونت شما دارد. بنابراین سعی کنید تا این آژانس محلی پرستار سالمندی را در نزدیکی منزل خود بیابید و در آنجا به دنبال پرستار سالمند باشید.

شبیه این مراکز در ایران را می توان پیدا کرد همان چیزی که در ایران برای پیدا کردن پرستار سالمند نیاز است یک نوعی از NGO مثل سراهای محله یکی از وظایف اصلی آنها داشتن اطلاعات در مورد سالمندان همان منطقه است و همچنین سامان دهی به وضعیت آنها را بایستی در دستور کار قرار دهند.

پیشنهاد مقاله :‌ نکات ایمنی در خانه برای افراد مبتلا به زوال عقل

موسسات بازنشستگی بیمه های تامین اجتماعی و غیره

۲. مؤسسه مالی ژنوورث با همکاری انجمن بازنشستگان آمریکا در نظر دارد تا همراه با خدمات مقرون به صرفه مراقبت از سالمندان توسط مراقب ، خدمات جست و جوی آنلاین و رایگان مراقب سالمند را نیز ارائه دهد.در ایران به شکل دیگری فعالیت می نمایند مانند سازمان های تامین اجتماعی و سازمان ها و ارگان های مرتبط با بازنشستگان برای پیدا کردن پرستار سالمند نیاز به شناسایی کامل حال سالمندان از این مراکز داریم که می توانیم اطلاعات مناسبی را از این مکان ها بدست آوریم.

دو وظیفه مهم پرستار سالمند در منزل
منابع تاثیرگذار در پیدا کردن پرستار سالمند

3. SNAPforseniors، که یک شبکه سودمند پرستار سالمند است ، امکانات در محل مورد نیازتان را برای شما در نظر می گیرد. چنین سازمانی در ایران کمتر مشاهده شده است و یا به تازگی مراکز ارائه خدمات بالینی در منزل با دارا بودن دیتا بیس بزرگی از پرستاران ، بهیاران و کمک بهیاران می توانند شما را در پیدا کردن پرستار سالمند یاری کنند .

انجمن ها و همچنین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر ایران

۴. انجمن ملی مراقبت خانگی و بیمارستان ها فهرستی شامل خدمات مراقبت در منطقه شما را ارائه می دهد. این همان پرونده درمانی سالمندان در مراکز ارائه خدمات بالینی در منزل و یا بیمارستان ها می باشد که می توانید با دسترسی به این اطلاعات در جهت پیدا کردن پرستار سالمند مناسب گام بردارید که می تواند در انتخاب شما بسیار موثر واقع شود.

۵. وب سایت مدیکر، آسایشگاه های سالمندان و خانه های بهداشت و درمان با پرستار سالمندان با تجربه را رتبه بندی کرده است که می توانید از آن برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید. وبسایت های دانشگاه های علوم پزشکی ایران ، شهید بهشتی و … که لیست مراکز ارائه خدمات بالینی در منزل را ارائه کرده اند شما می توانید به آنها سر بزنید و برای پیدا کردن پرستار سالمند مناسب با آنها در ارتباط باشید.

۶. LeadingAge، آژانس های خدماتی پرستاری ، دارای سرویس آژانس املاک در وب سایت خود است. مانند وبسایت پرستاری در منزل زندگی برتر اکسین که ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل و پرستاری کودک در منزل است.

وبسایت های ارائه خدمات بالینی در منزل جهت پیدا کردن پرستار سالمند

۷. پزشک و  پرستار سالمندان می توانند در تمامی جوانب به افراد سالمند کمک کنند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت پرستاری در منزل مراجعه کنید. و یا در همین وبسایت در قسمت مقالات ابتدا خواسته خود را جستجو نمائید و پس از کسب اطلاعات لازم با شماره تلفن 02141094094 تماس حاصل فرمائید و اطلاعات دقیق تری به جهت پیدا کردن پرستار سالمند کسب نمائید.

8. متخصصان کاردرمانی که به نوعی پرستار سالمند هستند با ارزیابی موقعیت خانه و ساکنین آن و با مشورت پرستار سالمند، پیشنهاداتی از جمله قرار دادن نرده در اطراف خانه برای برقراری امنیت بیشتر و یا پیشنهادات دیگر، ارائه می دهند. آنها همچنین به سالمندان کمک میکنند تا قدرت و مهارت های خود را تقویت کنند و بتوانند با حفظ تعادل فیزیکی خود و با وابستگی کمتری به پرستار سالمند ، به انجام فعالیت های روزانه بپردازند.

تحقیقات نشان می دهد که معاینه و درمان سالمند توسط یک OT (متخصص کاردرمانی)، باعث می شود تا سالمند مدت زمان بیشتری بتواند در خانه خودش زندگی کند و کمتر به خانواده یا یک مراقب وابسته باشد. انجمن متخصصان کار درمانی نیز  یک منبع مناسب برای یافتن نگهدار مجرب است.

موسسه پرستاری زندگی برتر

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سایر مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.