زندگی برتر اکسین | ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل

پرستار سالمند, سوالات متداول, مقالات

پرستار سالمند هزینه ها و دستمزد ، انتخاب مناسب و توصیف شغل

پرستار سالمند هزینه ها و دستمزد ; انتخاب مناسب همیشه سخت خواهد بود چرا ؟ بدلیل اینکه افراد سالخورده سلایق گوناگون رفتار های متفاوت و…می تواند هر شخصی را جهت مراقبت و نگهداری از خودشان نپذیرند اینجاست که کار خانواده ها سخت خواهد شد ، انتخاب شخصی که هم هزینه مناسبی دریافت نماید ، تجربه کاری ، تخصص و مهارت لازم و همچنین آموزش های عمومی و تخصصی خاص در این زمینه دیده باشند ‍…

از همه مهم تر فرد شما را درک نمایند و برای خواسته های ایشان ارزش قائل باشد از این رو پرستار سالمند هزینه های خودش را تحمیل نمیکند بلکه به عنوان شخصی که خدمتی مناسبی ارائه میدهد میتواند رضایت مندی خانواده ها را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد.

پرستار سالمند هزینه ها چگونه محاسبه می شود :

می تواند با توجه به شیفت کاری تخصص و مهارت ایشان تعیین شود قطعا بیشتر از یک حدی نخواهد شد به عنوان مثال هزینه نگهداری ، مراقبت و پرستاری از یک سالمند سالم بصورت روزانه میتواند از ( 800 هزار تومان در ماه به ازای 8 ساعت کاری ) شروع شود در خصوص سالمندان دو موضوع مهم قابل بحث است یکی اینکه آیا سالمند ما سالم است و نیاز های روزانه خودش را تامین میکند و یا فرد سالخورده نیازمند مراقبت و نگهداری در امور شخصی خودش نیز می باشد.

می تواند با توجه به مهارت پرستار اعزام پرستار سالمند هزینه ایشان تغییر نماید اما نباید نگران بود به نحوی که میتوانیم تمامی این مسائل را کنترل نمایئم پرستاری اعزام کنیم تا به عنوان یک مربی حتی آموزش های لازم اولیه را به سالمند بدهد و یا تمام وقت در اختیار ایشان باشد ، مهارت و تخصص لازم را داشته باشد و بتواند با سالمند شما یکی شود با زبان او صحبت کند و محبت را برای ایشان معنی نماید.

زندگی برتر اکسین با بکار گیری از زیر ساخت های گسترده نرم افزاری سعی در ارائه خدمات مطلوب با کیفیت برتر و هزینه پائین تر را در دستور کار خود قرار داد است.

5/5 - (1 امتیاز)

(5) نظرات

 • تنها ۱۶:۵۸:۱۰ ب٫ظ ۳۱ تیر, ۱۳۹۷

  سلام، هزینه نگهداری از بچه یک ساله چقدره؟

  • خانم مختاری ۱۶:۵۸:۱۰ ب٫ظ ۳۱ تیر, ۱۳۹۷

   سلام با توجه به شرایط فرزند عزیزتان هزینه ی دقیق توسط کارشناسان مشاور ما، به شما اعلام خواهد شد. پیشنهاد می شود مقاله ی “دستمزد پرستار کودک و حقوق مراقب کودک چقدر است ؟” را در همین سایت مطالعه بفرمایید و همچنین برای کسب اطلاعات دقیقتر با شماره 41094094 تماس حاصل کنید.

  • خانم مختاری ۱۶:۵۸:۱۰ ب٫ظ ۳۱ تیر, ۱۳۹۷

   سلام دوست عزیز.
   هزینه های نگهداری از کودک با توجه به سطح تخصصی مورد نظر شما و همچنین ساعات حضور مراقب کودک در منزل متغییر است. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق با کارشناسان مشاور کودک ما تماس حاصل بفرمایید.
   شماره تماس:۰۲۱۴۱۰۹۴۰۹۴

 • م.حکاک ۱۶:۵۸:۱۰ ب٫ظ ۳۱ تیر, ۱۳۹۷

  هزینه پرستاری چقدر است اگر یک پرستار بطور شبانه روز احتیاج باشد. و اینکه آیا پرستارها بیمه هستند؟

  • خانم مختاری ۱۶:۵۸:۱۰ ب٫ظ ۳۱ تیر, ۱۳۹۷

   سلام دوست عزیز. لطفا برای دریافت اطلاعات کامل با کارشناسان مشاوره ما در زمینه تخصصی مورد نظر خود (کودک/ سالمند) تماس حاصل بفرمایید تا به صورت جامع پاسخگوی شما باشند.
   شمار تماس: 02141094094

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان با کارشناسان

کارشناسان زندگی برتر اکسین آماده پاسخگویی به شما هستند