هزینه، انتخاب مناسب و توصیف شغل پرستار سالمند

انتخاب مناسب پرستار سالمند

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

پرستار سالمند هزینه ها و دستمزد ; انتخاب مناسب همیشه سخت خواهد بود چرا ؟ بدلیل اینکه افراد سالخورده سلایق گوناگون رفتار های متفاوت و…می تواند هر شخصی را جهت مراقبت و نگهداری از خودشان نپذیرند اینجاست که کار خانواده ها سخت خواهد شد ، انتخاب شخصی که هم هزینه مناسبی دریافت نماید ، تجربه کاری ، تخصص و مهارت لازم و همچنین آموزش های عمومی و تخصصی خاص در این زمینه دیده باشند ‍…

از همه مهم تر فرد شما را درک نمایند و برای خواسته های ایشان ارزش قائل باشد از این رو پرستار سالمند هزینه های خودش را تحمیل نمیکند بلکه به عنوان شخصی که خدمتی مناسبی ارائه میدهد میتواند رضایت مندی خانواده ها را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد.

پیشنهاد مقاله : مهارت های ارتباطی پرستار کودک

پرستار سالمند هزینه ها چگونه محاسبه می شود :

می تواند با توجه به شیفت کاری تخصص و مهارت ایشان تعیین شود قطعا بیشتر از یک حدی نخواهد شد به عنوان مثال هزینه نگهداری ، مراقبت و پرستاری از یک سالمند سالم بصورت روزانه میتواند از ( 800 هزار تومان در ماه به ازای 8 ساعت کاری ) شروع شود در خصوص سالمندان دو موضوع مهم قابل بحث است یکی اینکه آیا سالمند ما سالم است و نیاز های روزانه خودش را تامین میکند و یا فرد سالخورده نیازمند مراقبت و نگهداری در امور شخصی خودش نیز می باشد.

می تواند با توجه به مهارت پرستار اعزام پرستار سالمند هزینه ایشان تغییر نماید اما نباید نگران بود به نحوی که میتوانیم تمامی این مسائل را کنترل نمایئم پرستاری اعزام کنیم تا به عنوان یک مربی حتی آموزش های لازم اولیه را به سالمند بدهد و یا تمام وقت در اختیار ایشان باشد ، مهارت و تخصص لازم را داشته باشد و بتواند با سالمند شما یکی شود با زبان او صحبت کند و محبت را برای ایشان معنی نماید.

زندگی برتر اکسین با بکار گیری از زیر ساخت های گسترده نرم افزاری سعی در ارائه خدمات مطلوب با کیفیت برتر و هزینه پائین تر را در دستور کار خود قرار داد است.

موسسه پرستاری زندگی برتر

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سایر مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست فوری پرستار و مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان خدمات پرستاری در منزل، فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید؛ کارشناسان زندگی برتر اکسین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.