زندگی برتر اکسین | ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل

پرستار سالمند, مقالات

سه مزیت بزرگ استخدام پرستار سالمند خصوصی بررسی حالات

شما به چه پرستاری نیاز دارید؟ آیا می خواهید یک پرستار سالمند در منزل از شما مراقبت کند؟ چگونه می توانید یک پرستار سالمند خصوصی بیابید؟ اگر یک مراقب نامناسب را انتخاب کنید، چه مشکلاتی برای شما و سالمند عزیزتان به وجود می آید؟ اگر این سوالات در ذهن شماست، نگران نباشید.

در ادامه این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا پاسخ آنها را بیابید.

قبل از هرچیز باید بدانیم که پرستار سالمند خصوصی چیست. نگهدار شخصی سالمند یک پرستار است که به صورت خصوصی برای خودش کار می کند و نه برای آژانس یا ارگان ها و یا مراکز پرستاری.

مراقب خصوصی ممکن است مشتریان متفاوتی داشته باشد و یا به صورت تمام وقت از یک سالمند مراقبت کند. همچنین ممکن است که مراقبت شخصی در مورد یک بیماری خاص سالمند (مانند آلزایمر) و به صورت تخصصی بوده و یا تنها جنبه مراقبت عمومی داشته باشد.

مزایای به کار گیری یک پرستار سالمند خصوصی

شاید یک پرستار سالمند خصوصی و یک مراقب وابسته مراکز پرستاری از نظر مهارت و تجربه تفاوت چندانی نداشته باشند، اما یک مراقب خصوصی مزایای مهمی دارد که می تواند در تصمیمات شما تاثیر گذار باشد:

هزینه بسیار مناسب

دوران سالمندی دوران پر هزینه ای است و هزینه پرستار سالمند ، یک هزینه بسیار تاثیر گذار در این دوران خواهد بود. از سوی دیگر، درصد کمیسیون آژانس های پرستاری گاهی به 50% نیز می رسد که هزینه را برای سالمند بسیار زیاد می کند. به ویژه اگر سالمند به مراقبت طولانی مدت نیاز داشته باشد. با استخدام مراقب ، دیگر هزینه کمیسیون وجود نخواهد داشت.

مطالعه کنید
چه زمانی به کمک پرستار حرفه ای نیاز است؟

پرستار سالمند خصوصی نرخ دستمزد را خودش مشخص می کند.

یکی از اصلی ترین مشکلات کار با آژانس های پرستاری ، میزان دستمزد و ساعت کاری است. خانواده سالمند پول بیشتری را پرداخت و مراقب وابسته به آژانس نیز پول کمی را دریافت می کند. در این میان، آژانس بیشترین سود را می برد. اما با استخدام نگهدار سالمند به صورت شخصی ، تمام دستمزد توافق شده به مراقب تعلق می گیرد.

کنترل بیشتر بر پرستار سالمند

شما بر مراقب شخصی کنترل بیشتری دارید. حتی اگر بخواهید از چند پرستار سالمند در ساعات مختلف استفاده کنید نیز می توانید این کار را انجام دهید. به صورت کلی می توان گفت که نگهدار انعطاف بسیار بیشتری دارد.

(امتیاز دهید)

مشاوره رایگان با کارشناسان

کارشناسان زندگی برتر اکسین آماده پاسخگویی به شما هستند