پرستار بیمار در منزل

سرطان ! حتی اسمش هم ترسناک است ، پرستار بیمار در منزل جهت مقابله با سرطان شاید توضیح دادن در ارتباط با کاری که این پرستار بیمار می خواهد انجام دهد دردناک باشد و منطقی به نظر نرسد اما نکته قابل توجه این است که بسیاری از سرطان ها قابل درمان است بله ، آمار ها نشان می دهد بیش از 87 % از سرطان هایی که زود تشخیص داده شده اند قابل درمان بوده پس نگران نباشید و فقط به توصیه ها توجه نمائید شما هم حتما درمان خواهید شد.

👏🏻
شرکت پرستاری زندگی برتر، با مجوز رسمی و سالها تجربه آماده ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی می باشد.

چگونه یک پرستار بیمار خوب شویم؟

مراقبت یک فرد مبتلا به سرطان ابتدا ممکن شاید به نظر پیچیده برسد . شما به عنوان پرستار بیمار در منزل ممکن بسته به نیازهای فرد، خدمت مختلفی ارائه دهید. خدمت شامل موارد زیر میباشد:

  • پشتیبانی احساسی
  • مراقبت های پزشکی
  • کمک به مسائل مالی و بیمه
  • خدمت به عنوان ارتباط دهنده بین بیمار و تیم مراقبت‌های بهداشتی

پرستار بیمار در منزل به یاد داشته باشید که مراقبت از بیمار یک تلاش گروهی است پرستار بیمار یکی از اعضای تیم مهمی از خانواده، دوستان، داوطلبان و تیم مراقبت‌های بهداشتی است. هر عضو تیم مهارت‌های مختلف و نقاط قوت خاصی را برای ارائه خدمات موثر دارا می‌باشد. اگر به عنوان پرستار بیمار اصلی مراقبت می‌کنید، به هر یک از اعضای تیم کمک کنید تا نگرانی ها، نظرات و احساسات خود را بیان کنند. همچنین اطمینان حاصل کنید که فرد مبتلا به سرطان، در همه بحث ها و تصمیمات نقش کلیدی دارد. سلامت اول یک وب سایت ویژه برای پرستار بیمار، فراهم کرده است. این وبسایت میتواند به پرستار بیمار کمک کند خانواده و دوستانی که می‌خواهند از بیمار مراقبت کنند، را سازماندهی کند.

1
یک لیست از وظایف را ایجاد کنید
با ایجاد فهرستی از تمام وظایف مراقبتی خود به عنوان پرستار بیمار شروع کنید. سعی کنید با اهمیت آنها را مرتب کنید. سپس از لیست استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که چگونه وظایف را بین دوستان، خانواده، افراد حرفه‌ای و دیگر داوطلبان تقسیم کنید.
2
پرستار بیمار در منزل فعال باشید
برای جلوگیری از شرایط اضطراری در آخرین لحظات، مسئولیت پذیر باشید و تا حد ممکن برنامه‌ریزی کنید. این کار می‌تواند به ایجاد حس کنترل و نظم نیز کمک کند. لیستی درست کنید که در آن نوشته‌اید خویشاوندان، دوستان و یا دیگر داوطلبان در چه زمان و برای چه کارهایی در دسترس هستند. اطمینان حاصل کنید که تمام افرادی که برای پرستار بیمار داوطلب هستند، می‌توانند بدون اینکه احساس نگرانی یا گناه داشته باشند، مدت زمانی را برای خود داشته باشند.
3
پرستار بیمار حلال مشکلات باشید
شما به عنوان پرستار بیمار باید مشکلات را بشناسید، نیازها را شناسایی کنید و آنها را رفع کنید. پرستار بیمار به هیچ وجه نباید از کمک گرفتن از دیگران بترسد یا احساس خجالت داشته باشد. به دنبال راه‌حل‌های خلاقانه‌ای که برای پرستار بیمار و خود بیمار مفید است، بگردید.
4
سعی کنید مثبت باشید
داشتن یک نگرش مثبت موجب ایجاد یک اتمسفر مثبت برای تمام کارهایی که یک پرستار بیمار انجام می‌دهد، می‌شود. ممکن است کنترل آنچه برایتان اتفاق می‌افتد، را نداشته باشید، اما می‌توانید واکنش خود به آن مساله را تغییر دهید. برای کمک به بیمار، با دیگر اعضای تیم مراقبتی، پزشک و پرستار بیمار صحبت کنید. شما همچنین می توانید با دوستان، مشاوران مذهبی یا روحانی، مشاوران و متخصصین مراقبت های بهداشتی صحبت کنید.
5
خودتان را بشناسید
نقاط قوت و ضعف خود را به عنوان یک پرستار بیمار بشناسید. این کار به شما اجازه می‌دهد مرزها را تعیین کنید و زمانی که به یک پرستار بیمار متخصص نیاز دارید را تعیین کنید. تنظیم محدودیت‌ها به پرستار بیمار و مار مبتلا به سرطان، کمک خواهد کرد. زمانی که پرستار بیمار استراحت می‌کند، بیمار می‌تواند استقلال را تمرین کند. مهم است که زمانی که به پرستار بیمار نیاز دارید را تشخیص دهید، تا آسیب نبینید.
6
مراقبت عاطفی فرد مبتلا به سرطان
شما به عنوان پرستار بیمار باید بتوانید به بیمار مبتلا به سرطان کمک کنید تا بر رفتار خود کنترل داشته باشد. با پرسیدن اینکه آیا می‌توانید در انجام کار یا تصمیم‌گیری خاصی به بیمار کمک کنید، شروع کنید. ارتباط برقرار کردن یکی از مهمترین کار هر پرستار بیماری، برقراری ارتباط با فرد مبتلا به سرطان است. یک زمان مناسب برای صحبت انتخاب کنید. تضمین کنید که او همه بحث ها و تصمیمات خواهد بود. به احساسات و عقاید شخصی بیمار ب دقت گوش دهید و وقت کافی برای بیان کامل احساسات خود در نظر بگیرید.
7
محدودیت های فردی که به شدت بیمار است را قبول کنید
ممکن است فردی که اخیرا شیمی درمانی دریافت کرده قادر به خوردن غذایی که شما برای آماده سازی آن وقت زیادی صرف کرده‌اید، نباشد. همچنین بیماری که از داروهای کاهش درد استفاده می‌کند، ممکن است تمام کارهای کوچک شما را متوجه نشود. آگاه باشید که وظایف پرستار بیمار همزمان با تغییر شرایط سلامت بیمار، تغییر می‌کند.
8
فرد مبتلا به سرطان را وارد کارهایی کنید که هدفمند و لذت بخش است.
ممکن است فرد مبتلا به سرطان دیگر قادر نباشد، فعالیت‌هایی که قبلا از انجام آنها لذت می‌برده، را انجام دهد. در این شرایط وظیفه پرستار بیمار یافتن راهی برای تشویق بیمار به فعالیت است. به بیمار کمک کنید تا با وجود سرطان با دنیای اطراف در ارتباط باشد و حس طبیعی و معمولی داشته باشد.
تماس 02141094