زندگی برتر اکسین | ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل

سوالات متداول

پاسخگویی و خدمات شبانه روزی

مراکز دارای مجوز می بایستی به صورت 24 ساعته فعالیت خودشان ادامه دهند ، اگر این اقدام انجام نشود تخلف ایست و کیفیت خدمت هیچ ارتباطی با شبانه روزی بودن این مراکز ندارد اگر ما بخواهیم کیفیت خدمت معنی کنیم می توانیم پشتیبانی خانواده ها و مراقبین اعزامی بحث نمایئم … پاسخگویی و خدمات شبانه روزی :

ما در اینجا به صورت 24 ساعته خدمات شبانه روزی ارائه می دهیم:

کاشناسان مشاوره ما در تمامی زمان ها آماده پاسخگویی شما هستند خدمات نرسینگ و پرستاری ، اعزام آمبولانس و پزشک عمومی و متخصص به صورت 24 ساعته است پشتیبانی از خدمات ارائه شده در زندگی برتر اکسین  به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته بدون تعطیلی است در اینجا راهکار های زیادی وجود دارد که بتوانیم خدماتی با کیفیت و درخور به شما ارائه دهیم.

این راهکار ها شامل:

زیر ساخت های قدرتمند سخت افزاری و نرم افزاری جهت سهولت ارتباط با مشترکین و مراقبین دارا بودن دیتا بیس بزرگی از مراقبین و مشترکین خدمت گرفته شده اجرای فرایند های سازمانی بصورت حرفه ای و متعدد کیفیت خدمات برای اولین بار در سال ۱۹۹۴ توسط اتحادیه بین‌المللی مخابرات تعریف شد. کیفیت خدمات تمام وجوه خدمت را شامل می‌شود از جمله زمان پاسخ و … كه ميتوان گفت در تمام این زمینه ها پرستاری ما میخواهد که پیشگام باشد پس به خدمات شبانه روزی ما اعتماد کنید و همراه ما باشید.

خدمات شبانه روزی به معنای در دسترس بودن همیشگی تمام شیفت های کاری محسوب می شود به صورتی که بخش های کاری جذب نیروی انسانی ، پذیرش مشترکین ، مشاوره خدمت ، مالی و اداری و… همگی فعال می باشند.

مطالعه کنید
هزینه پرستار کودک چه زمانی پرداخت میشود

بخش پشتیبانی پس از خدمات به واحدی اطلاق می شود که مشترکین پس از عقد قرارداد فی ما بین تمامی مشکلات خود اعم از تغییر نگهدار ، مراقب و پرستار را بر عهده دارد اطلاعات شما خانواده ها در بانک اطلاعاتی موسسه پرستاری زندگی برتر اکسین ذخیره شده است و شما می توانید در هر تایمی از شبانه روز مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

(امتیاز دهید)

مشاوره رایگان با کارشناسان

کارشناسان زندگی برتر اکسین آماده پاسخگویی به شما هستند