خدمات اعزام پرستار شبانه‌روزی به منزل

اصلی‌ترین خدمات شرکت، اعزام پرستار است. سالمندی و سن و سال بالا می تواند همواره چالش های خاصی به همراه داشته باشد. یکی از مهم ترین آن‌ها مسئله سلامتی افراد است. عموما بسیاری از سالمندان به دلیل مدل زندگی در دوره جوانی و یا تغذیه یا ژنتیک، در سال‌های خاصی دچار مشکلات سلامتی می‌شوند.

همان طور که شاید بسیاری از ما نیز با آن مواجه شده ایم. مادربزرگ‌ها یا پدربزرگ‌هایی که از مشکلات بسیاری مانند دیابت، فشار خون، مشکلات قلبی، مشکلات جسمی و غیره رنج می‌برند. این موارد گاها باعث می‌شود تا فرد سالمند شرایط مراقبتی از خود را نداشته باشد. از این رو می‌توان به گزینه‌ای با نام خدمات اعزام پرستار رسید. در این مقاله از وب سایت زندگی برتر به بررسی اعزام پرستار به منزل می‌پردازیم.

درخواست اعزام پرستار در منزل

درمان نیازهای در حال تغییر سلامتی با اعزام پرستار

با افزایش سن، نیازهای سلامتی تغییر می‌کند و تکامل می‌یابد. تشخیص طولانی مدت بیماری پارکینسون یا بیماری قلبی می‌تواند در سالمندان در مقایسه با بزرگسالان جوان در 40 یا 50 سالگی کاملاً متفاوت ظاهر شود. علاوه‌براین، با بزرگ‌تر شدن فرد مورد علاقه شما، برنامه‌های درمانی که زمانی برای مدیریت این بیماری‌ها استفاده می‌شد نیز شروع به تغییر می‌کند. خوشبختانه، پرستاران سالمندان به طور منظم تغییرات رفتاری را تجربه می‌کنند و می‌توانند به سرعت پیشرفت این بیماری‌ها و نیاز به درمان متفاوت آن‌ها را تشخیص دهند.

در حالی که برخی از پرستاران سالمندان می‌توانند با مراجعه به منزل از آن‌ها مراقبت کنند، برخی دیگر مستقیما می‌توانند با خانواده‌هایی کار کنند که عزیزانشان در خانه سالمندان زندگی می‌کنند. اما نکته مهم در زمینه اعزام پرستار شناخت است. برای نگهداری از سالمند، خدمات پرستاری می‌تواند نیاز‌های این افراد را شناسایی کند. در حقیقت پرستار بیمار می‌تواند با کاوش در زندگی فرد سالمند، کمک‌های بیشتری را ارائه نماید. خصوصا اگر شخص سالمند نیازهای بهداشتی پیچیده‌ای داشته باشد.

پرستارانی که در زمینه طب سالمندی، که به عنوان پیری شناسی نیز شناخته می‌شود، کار می‌کنند، بر مراقبت از سالمندان تمرکز می‌کنند. در این زمینه روبه‌رشد، پرستاران سالمندان برای درک و درمان نیازهای بهداشتی متعدد و متنوع سالمندان آموزش می‌بینند.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین خدمات زندگی برتر اکسین

سوالات متداول

زیرا سالمندان در منزل احساس آرامش و امنیت روانی بیشتری دارند و همچنین این پرستاران می‌توانند وضعیت سلامت ذهنی و مهارت‌های شناختی سالمند را به‌ویژه اگر آلزایمر داشته باشد مورد ارزیابی و بررسی قرار دهند.

پرستاران اعزامی از زندگی برتر در مراقبت سالمندان بسیار دقیق هستند و به‌طور منظم تغییرات رفتاری را که تجربه می‌کنند، متوجه سرعت پیشرفت این بیماری و نیاز به درمان متفاوت آن‌ها می‌شوند.

موسسه پرستاری زندگی برتر اکسین دارای کادر مجرب از پرستار سالمند، پرستار بیمار و پرستار کودک می‌باشد که در تمام نقاط تهران آماده اعزام پرستار می‌باشد.

بستگی به نیاز و شرایط بیمار دارد. اعزام پرستار به منزل ممکن است برای مراقبت پس از عمل جراحی، درمان بیماری‌های مزمن باشد و یا بعلت کاهش توانایی بیمار، وی نیاز به نظارت و مراقبت ویژه داشته باشد.

برای اعزام پرستار به منزل، می‌توانید با شرکت‌ پرستاری زندگی برتر تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما با بررسی نیاز شما، پرستار مناسب را در اسرع وقت برای شما اعزام می‌کنند.

هزینه‌های اعزام پرستار به منزل بستگی به نوع خدمات و نیازهای کودک، نوزاد، بیمار و یا سالمند دارد. موسسه پرستاری زندگی برتر اکسین بر اساس تعداد ساعات مراقبت و نوع خدمات پرستاری ارائه شده، هزینه‌های مربوطه را محاسبه می‌کند. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مرکز پرستاری زندگی برتر عموماً شماره تماس اضطراری را در اختیارتان قرار می‌دهد. بنابراین می‌توانید از این شماره تماس در صورت لزوم استفاده کنید و با پرستار اعزام شده به منزل تماس بگیرید.

مزایای اعزام پرستار در منزل برای مراقبت از سالمندان

چرا اعزام پرستار به منزل برای نگهداری سالمند مهم است؟

راه های بسیار زیادی وجود دارد که پرستار سالمند می‌تواند کمک کند. این پرستار می‌تواند وضعیت سلامت ذهنی و مهارت‌های شناختی مانند تفکر را ارزیابی و بررسی کند. این مورد در حقیقت می‌تواند به مسئله زوال عقل هم نگاه ویژه‌ای داشته باشد.

در ادامه این‌که باوجود پرستار در منزل، مسائل بهداشتی حاد و مزمن در شخص سالمند بررسی می‌شود. در مورد نگرانی‌های رایج سلامتی، مانند زمین خوردن، بی‌اختیاری، تغییر الگوی خواب، حافظه، رژیم غذایی و هیدراتاسیون و پیشگیری از بیماری اقدامات مهمی صورت می‌گیرد.

اما یکی دیگر از نکات مهم در زمینه داروها است. در واقع با اعزام پرستار، سفارش، سازماندهی و مدیریت داروها و همچنین نظارت بر عوارض جانبی احتمالی تنظیمات یک رژیم دارویی یا برنامه روزانه به‌دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد. از این‌رو خانواده‌ها با شرایط مناسبی مواجه می‌شوند. در حالی‌که دغدغه‌های ناشی از مشکلات اساسی را نخواهند داشت.
یکی از مزایای بزرگ اعزام پرستار به منزل، رفع استرس مدیریت دارو، هماهنگی حمل و نقل تا قرار ملاقات با پزشک و یادگیری روش خود در مورد سیستم مراقبت‌های بهداشتی است. مسئله‌ای که برای خانواده‌ها تعادل روانی ایجاد می‌کند.

حتی باعث آرامش روان فرد سالمند هم خواهد شد. این پرستاران معمولا آموزش دیدند تا با هر سالمند به‌عنوان یک فرد کامل رفتار کنند. از این‌رو خانواده‌ها بااطمینان خاطر می‌توانند زندگی مناسبی برای سالمندان رقم بزنند.

با اعزام پرستار، آنها می‌توانند هر روز از نزدیک با سالمندان کار کنند و حتی کوچک‌ترین تغییراتی را در رژیم غذایی، روتین و رفتار مشاهده کنند. این به خانواده‌ها آرامش خاطر و منبعی عالی را می‌دهد و در عین حال به کاهش استرس ناشی از مراقبت کمک می‌کند.

اعزام پرستار 24 ساعته برای پرستاری ازبیماران در منزل

اعزام پرستار شبانه روزی

هنگامی که بیماران سالمند به نقطه‌ای می‌رسند که نیاز به مراقبت‌های  ویژه‌ای دارند، نقش پرستار پررنگ تر می‌شود. از این‌رو نیاز به اعزام پرستار حتی به صورت شبانه‌روزی هم دیده می‌شود. اما نکته مهم‌تر این است که بسیاری از کارهای یک پرستار سالمند پیشگیرانه است.

پرستاران همچنین در شناسایی و ارزیابی تغییرات شناختی و جسمانی مجرب هستند که می‌تواند رسیدگی به تغییرات افراد مسن را با دقت بیشتری پیگیری کنند. تسریع امور با حضور شبانه‌روزی پرستار در کنار سالمند می‌تواند نقش کلیدی در بهبود شرایط وی داشته باشد.

تمرکز پرستار حتی در بخش‌های توانبخشی منجر به آسایش بیشتر در طول شب خواهد شد. پس نمی‌توان مزیت‌های حضور شبانه‌روزی پرستار و خدمات اعزام پرستار به منزل را دست کم گرفت. شرکت زندگی برتر اکسین با اعزام بهترین پرستاران به منزل و ارائه خدمات باکیفیت اعزام پرستار می‌تواند به شما کمک کند.

28 دیدگاه
رامین

چقدر طول می‌کشد تا پرستار سالمند به منزل من اعزام شود؟

maryam

سلام رامین عزیز
اعزام پرستاران با توجه به ساعت کاری متقاوت است ولی در کوتاه ترین زمان و اسرع وقت اعزام خواهند شد. برای اطلاعات دقیق‌تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سارا اکبری

آیا می‌شود پرستاری را اعزام کرد که بعضی از روز‌ها به صورت شبانه روزی و برخی روز‌های دیگر را ساعتی در منزل برای مراقبت از سالمند بماند؟

maryam

سلام خانم اکبری
بله مشکلی ندارد
بستگی به نوع قراداد و شرایط توافق شده دارد

جواد

آیا می‌شود که پرستاری را اعزام کرد که یک هفته کامل و به صورت 24 ساعته در منزل سالمند بماند؟

maryam

سلام آقای جواد
بله ، شما می‌توانید با شماره‌ی 02141094 تماس بگیرید و پس از بازگویی شرایط خود کارشناسان ما نسبت به فرد پرستار موردنظر را اعزام می‌فرمایند.

رضا

سلام. ممنون بابت خدمات عالی موسسه شما

مریم مومن

قرارداد شامل چه چیزهایی میشه؟

parisa

سلام دوست عزیز
لطفا برای اطلاع از شرایط دقیق قرارداد با کارشناسین مرکز در ارتباط باشید

نعیم

اگر راضی نبودیم میتونیم برای پرستار دیگه درخواست بدیم؟

parisa

سلام
بله با هماهنگی کارشناستون این امکان وجود دارد

متین

چطور میتونیم درخواست اعزام بدیم؟

maryam

سلام متین عزیز
شما می‌توانید با شماره‌ی 02141094 تماس بگیرید و پس از بازگویی شرایط خود کارشناسان ما نسبت به فرد پرستار موردنظر را اعزام خواهند کرد.

کامروا

فرایند اعزام پرستار چقدر زمان بر است؟

maryam

اعزام پرستاران با توجه به ساعت کاری متقاوت است ولی در کوتاه ترین زمان و اسرع وقت اعزام خواهند شد. برای اطلاعات دقیق‌تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دینا

هزینه اعزام پرستار ساعتی چقدر است؟

maryam

سلام دینا عزیز
وقتتون بخیر
هزینه پرستاران با توجه به مدت زمان و ساعت کاری، شرایط فرد و نوع قرارداد متقاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق با کارشناسان ما تماس بگیرید و با مشاوره رایگان به تمامی سوالات خود پاسخ دهید.

کیوانی

امکان اعزام پرستار فوری هم وجود دارد؟

maryam

سلام وقت بخیر
بله، در کوتاه ترین زمان و اسرع وقت پرستاران اعزام خواهند شد. برای اطلاعات دقیق‌تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

وحیده

آیا موسسه زندگی برتر پرستار ساعتی نیز اعزام می‌کند؟

parisa

سلام دوست عزیز، بله

محمدحسن

سلام باید تلفنی تماس بگیریم برای درخواست پرستار؟

maryam

سلام جناب محمدحسن
بله، می‌توانید با شماره‌ی 02141094 تماس بگیرید و پس از بازگویی شرایط خود کارشناسان ما نسبت به فرد پرستار موردنظر را اعزام می‌فرمایند.

فائزه

چه مواقعی نیاز است پرستار بیمار به منزل اعزام شود؟

فرشته توکلی

پروسه اعزام پرستار برای مراقبت از بیمار بعد از عمل جراحی چقدر زمانبر هست؟

maryam

سلام خانم توکلی
وقتتون بخیر
بعد از تماس با کارشناسان و ثبت قطعی درخواست خود در اسرع وقت و کمترین زمان پرستار در منزل شما اعزام خواهد شد.

آسنا

سلام وقت بخیر قیمت اعزام پرستار برای نگهداری از سالمند آقا دچار زخم بستر در شمال تهران چقدر است؟

maryam

سلام آسنا عزیز
هزینه پرستار سالمند با توجه به مدت زمان و ساعت کاری نیز متقاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق با کارشناسان ما تماس بگیرید و با مشاوره رایگان به تمامی سوالات خود پاسخ دهید. شماره تماس 02141094

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

تماس 02141094