زندگی برتر اکسین | ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل

اعزام پرستار شبانه روزی

اعزام پرستار : سالمندی و سن و سال بالا می تواند همواره چالش های خاصی به همراه داشته باشد. یکی از مهم ترین آن ها مسئله سلامتی افراد است. عموما بسیاری از سالمندان به دلیل مدل زندگی در دوره جوانی و یا تغذیه یا ژنتیک، در سال های خاصی دچار مشکلات سلامتی می شوند. همان طور که شاید بسیاری از ما نیز با آن مواجه شده ایم. مادربزرگ ها یا پدربزرگ هایی که از مشکلات بسیاری مانند دیابت، فشار خون، مشکلات قلبی، مشکلات جسمی و غیره رنج می برند. این موارد گاها باعث می شود تا فرد سالمند شرایط مراقبتی از خود را نداشته باشد. از این رو می توان به گزینه ای با نام اعزام پرستار رسید. در این مقاله از وب سایت زندگی برتر با به بررسی این مسئله می پردازیم.

منظور از پرستار سالمندان چیست؟

پرستارانی که در زمینه طب سالمندی، که به عنوان پیری شناسی نیز شناخته می شود، کار می کنند، بر مراقبت از سالمندان تمرکز می کنند. در این زمینه رو به رشد، پرستاران سالمندان برای درک و درمان نیازهای بهداشتی متعدد و متنوع سالمندان آموزش می بینند.

درمان نیازهای در حال تغییر سلامتی با اعزام پرستار

با افزایش سن، نیازهای سلامتی تغییر می کند و تکامل می یابد. تشخیص طولانی مدت بیماری پارکینسون یا بیماری قلبی می تواند در سالمندان در مقایسه با بزرگسالان جوان در 40 یا 50 سالگی کاملاً متفاوت ظاهر شود. علاوه بر این، با بزرگتر شدن فرد مورد علاقه شما، برنامه های درمانی که زمانی برای مدیریت این بیماری ها استفاده می شد نیز شروع به تغییر می کند. خوشبختانه، پرستاران سالمندان به طور منظم تغییرات رفتاری را تجربه می کنند و می توانند به سرعت پیشرفت این بیماری ها و نیاز به درمان متفاوت آنها را تشخیص دهند.

در حالی که برخی از پرستاران سالمندان می توانند با مراجعه به منزل از آن ها مراقبت کنند، برخی دیگر مستقیما می توانند با خانواده هایی کار کنند که عزیزانشان در خانه سالمندان زندگی می کنند. اما نکته مهم در زمینه اعزام پرستار شناخت است. برای نگهداری از سالمند، خدمات پرستاری می تواند نیاز های این افراد را شناسایی کند. در حقیقت پرستار بیمار می تواند با کاوش در زندگی فرد سالمند، کمک های بیشتری را ارائه نماید. خصوصا اگر شخص سالمند نیاز های بهداشتی پیچیده ای داشته باشد.

اعزام پرستار

 

چرا اعزام پرستار به منزل برای نگهداری سالمند مهم است؟

راه های بسیار زیادی وجود دارد که پرستار سالمند می تواند کمک کند. این پرستار می تواند وضعیت سلامت ذهنی و مهارت های شناختی مانند تفکر را ارزیابی و بررسی کند. این مورد در حقیقت می تواند به مسئله زوال عقل هم نگاه ویژه ای داشته باشد. در ادامه این که با وجود پرستار در منزل، مسائل بهداشتی حاد و مزمن در شخص سالمند بررسی می شود. در مورد نگرانی های رایج سلامتی، مانند زمین خوردن، بی اختیاری، تغییر الگوی خواب، حافظه، رژیم غذایی و هیدراتاسیون، و پیشگیری از بیماری اقدامات مهمی صورت می گیرد.

اما یکی دیگر از نکات مهم در زمینه دارو ها است. در واقع با اعزام پرستار، سفارش، سازماندهی و مدیریت داروها و همچنین نظارت بر عوارض جانبی احتمالی تنظیمات یک رژیم دارویی یا برنامه روزانه به دقت مورد بررسی قرار می گیرد. از این رو خانواده ها با شرایط مناسبی مواجه می شوند. در حالی که دغدغه های ناشی از مشکلات اساسی را نخواهند داشت.

اعزام پرستار

یکی از مزایای بزرگ اعزام پرستار به منزل ، رفع استرس مدیریت دارو، هماهنگی حمل و نقل تا قرار ملاقات با پزشک، و یادگیری روش خود در مورد سیستم مراقبت های بهداشتی است. مسئله ای که برای خانواده ها تعادل روانی ایجاد می کند. حتی باعث آرامش روان فرد سالمند هم خواهد شد. این پرستاران معمولا آموزش دیدند تا با هر سالمند به عنوان یک فرد کامل رفتار کنند. از این رو خانواده ها با اطمینان خاطر می توانند زندگی مناسبی برای سالمندان رقم بزنند.

با اعزام پرستار، آنها می‌توانند هر روز از نزدیک با سالمندان کار کنند و حتی کوچک‌ترین تغییراتی را در رژیم غذایی، روتین و رفتار مشاهده کنند. این به خانواده ها آرامش خاطر و منبعی عالی را می دهد و در عین حال به کاهش استرس ناشی از مراقبت کمک می کند.

اعزام پرستار شبانه روزی

هنگامی که بیماران سالمند به نقطه ای می رسند که نیاز به مراقبت های  ویژه ای دارند، نقش پرستار پررنگ تر می شود. از این رو نیاز به اعزام پرستار حتی به صورت شبانه روزی هم دیده می شود. اما نکته مهم تر این است که بسیاری از کارهای یک پرستار سالمند پیشگیرانه است. پرستاران همچنین در شناسایی و ارزیابی تغییرات شناختی و جسمانی مجرب هستند که می تواند رسیدگی به تغییرات افراد مسن را با دقت بیشتری پیگیری کنند. تسریع امور با حضور شبانه روزی پرستار در کنار سالمند می تواند نقش کلیدی در بهبود شرایط وی داشته باشد. تمرکز پرستار حتی در بخش های توانبخشی منجر به آسایش بیشتر در طول شب خواهد شد. پس نمی توان مزیت های حضور شبانه روزی پرستار را دست کم گرفت.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت زندگی برتر ما به بررسی شرایط اعزام پرستار پرداختیم. در این باره گفتیم که با افزایش سن نیاز های سلامتی و روانی افراد مسن تغییر می کند. از این رو نیاز به درک و درمان همراه با مراقبت های بهداشتی ویژه دیده می شود. از این رو می توان با پرستاران زبده در مرکز پرستاری زندگی برتر به نتیجه اساسی در سلامت جسم و روان رسید.

سوالات متداول

زیرا سالمندان در منزل احساس آرامش و امنیت روانی بیشتری دارند و همچنین این پرستاران می توانند وضعیت سلامت ذهنی و مهارت های شناختی سالمند را به ویژه اگر آلزایمر داشته باشد مورد ارزیابی و بررسی قرار دهند.

پرستاران اعزامی از زندگی برتر در مراقبت سالمندان بسیار دقیق هستند و به طور منظم تغییرات رفتاری را که تجربه می کنند، متوجه سرعت پیشرفت این بیماری و نیاز به درمان متفاوت آنها می‌شوند.

موسسه پرستاری زندگی برتر اکسین دارای کادر مجرب می باشد که در تمام نقاط تهران آماده اعزام پرستار می باشد.

مشاوره رایگان با کارشناسان

کارشناسان زندگی برتر اکسین آماده پاسخگویی به شما هستند